Navigacija
Bendraujame
Remėjai
Lietuvos geležinkeliai

UAB “Apastras”

UAB \“Grafija\”

UAB \“GELSAUGA\”

Pajūrio regioninio parko direkcija

Pirmoji 2020 metais

Laiko stoka sąlygojo, kad Klaipėdos būrys pirmą vasario dieną susirinko į eilinę – 17 talką, bet pirmą 2020 metais. Viskas buvo nuspręsta labai greitai, važiuojam vasario pirmą ir su technika pavyko, mūsų rėmėjas UAB Hortivita pasakė - kol ne sezonas imkit ir dirbkit... vėliau bus sunkiau.

     
Skelbimas ataskaitiniam klubo narių susirinkimui

Gerbiamieji bičiuliai,

   Informuojame, kad Visuotinis ataskaitinis Pasieniečių klubo susirinkimas įvyks š. m.     vasario 22 d. 11.00 val. Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto pagrindiniuose rūmuose   (buvęs Lietuvos Edukologijos universiteto pastatas) adresu: Studentų g. 39a, Vilnius.

 Pagrindinis įėjimas nuo upės pusės ties viduriniaja pagrindinių rūmų kolonada. Susirinkimo vieta   trečio aukšto didžiojoje salėje (prie pagrindinio įėjimo yra veikiantis liftas).

  Atvykstantiems su transportu, siūloma įvažiuoti į kolegijos teritorijos stovėjimo aikštelę Studentų   gatve, kur už posūkio tarp bendrabučio ir spaudos kiosko bus užtvaras (dėl įleidimo skambinti   budėtojui tel. 8 640 48209).

   PASIENIEČIŲ KLUBO VISUOTINIO SUSIRINKIMO DARBOTVARKĖ:

 Visuotinio susirinkimo pradžia: 11.00 val. (klubo nario mokesčių rinkimas nuo 10.00 val.)

   1. Klubo prezidento pasveikinimas.

   2. Naujų narių priėmimas ir pažymėjimų įteikimas.

   3. Susirinkimo pirmininko, sekretoriaus ir balsų skaičiuotojų rinkimas.

   4. Teikimo priimti garbės nariu klubo tikrąjį narį Rustamą Liubajevą svarstymas.

   5. Pasieniečių klubo valdybos 2019 m. veiklos ataskaitos tvirtinimas.

   6. Klubo Etikos komisijos ataskaitos tvirtinimas.

   7. Klubo Revizijos komisijos ataskaitos tvirtinimas.

   8. Klubo 2020 m. veiklos plano projekto svarstymas ir pasiūlymų teikimas.

   9. Koncertas.

  10. Apdovanojimų ir suvenyrų įteikimas.

  11. Bendra nuotrauka.

  12. Furšetas.

  Norintiems susimokėti nario mokesčius vietoje, siūlome atvykti valandą anksčiau.

 Negalintys dalyvauti Susirinkime klubo nariai savo balsavimo sprendimus bei pasiūlymus   darbotvarkės klausimais gali pateikti el. p. pasienieciuklubas@gmail.com iš anksto, bet ne vėliau,   kaip iki š. m. vasario 20 d.

 arba

 suteikti savo balsą, raštu įgaliojant dalyvausiantį susirinkime kitą klubo narį arba būrio vadą   (rašytiniai įgaliojimai pateikiami sekretoriatui balsams suskaičiuoti iki susirinkimo pradžios)

 Primename, kad būriai atvyksta su savo vėliavomis, kurias pastatyti taip pat reikėtų iki susirinkimo   pradžios.

 Klubo valdyba

Prašymas skirti 2 proc. GPM Pasieniečių klubui

PASIENIEČIŲ KLUBAS

Kodas 195766053   Savanorių pr. 2,  LT-03116  Vilnius.   Tel. (8 5) 219 82 65, (8 5) 271 6976 , (8 5) 271 9313
Faks. (8 5) 271 9306 El. p. pasienieciuklubas@gmail.com;  www.pasienieciuklubas.lt

 

KREIPIMASIS
DĖL PASIENIEČIŲ KLUBO PARAMOS
 
2020-01-28
Vilnius

Gerbiami kolegos ir bičiuliai,

Asociacija Pasieniečių klubas (toliau – klubas), įsteigtas 2003 m. kovo 6 d. skaičiuoja jau antrąjį savo veiklos dešimtmetį. Klubo gretas nuolat sudaro apie 300 narių iš skirtingų Lietuvos kampelių: Vilniaus, Klaipėdos, Ignalinos, Visagino, Pasvalio, Rokiškio, Marijampolės, Varėnos, Druskininkų, Kauno bei Pagėgių kraštų, o klubo veiklos geografija apima ne tik visą Lietuvą, bet ir kaimyninių valstybių pasienio teritorijas. Klubas vienija ne tik buvusius ir esamus pasieniečius, jų šeimos narius, bet yra atviras visiems, kurie jaučiasi neabejingi pasienio ar pasieniečio tarnybai.

Per praėjusį laikotarpį klubas nemažai prisidėjo plėtojant Pasieniečių muziejų, ieškant ir prižiūrint tarpukario pasieniečių kapvietes, skaitant paskaitas Pasieniečių mokyklos kursantams, Valstybės sienos apsaugos tarnybos padalinių pareigūnams bei Mykolo Romerio Universiteto Viešojo saugumo fakulteto Valstybės sienos apsaugos tarnybos studentams, dalyvaujant kituose tarnybos renginiuose, išleidžiant monografijas apie pasienio tarnybos istoriją bei reprezentuojant pasieniečio vardą daugelyje kitų institucijų, kitaip paremia Valstybės sienos apsaugos tarnybos vykdomus projektus.

2013 m. klubas pasirašė deklaraciją Dėl jaunųjų pasieniečių būrelių plėtros. Jau keleri metai finansuoja jaunųjų pasieniečių svetainės(www.jpb.lt) palaikymą. Pastaruosius keletą metų klubo Klaipėdos būrio iniciatyva, bendradarbiaujant su  Pajūrio regioninio parko direkcija, plėtojamas naujas projektas – ketinama savo lėšomis ir savo bei bendraminčių rankomis atstatyti pakrančių apsaugos baterijos ,,Memel Nord“ (Kukuliškių k. Klaipėdos r., šalia Karklės) vieną iš bunkerių ir grąžinti jį visuomenės poreikiams (norintys prisidėti prie rengiamų talkų šiltuoju periodu informacijos gali rasti klubo svetainėje). Čia planuojama įsteigti visuomeninį pasienio / pakrančių apsaugos muziejų. 

Klubas ir toliau ketina plėtoti savo veiklą ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mastu. Idėjų yra daug, tačiau jas realizuoti, kaip ir visur, reikalingas finansinis pamatas. Prašome Jūsų, Jūsų šeimos narių ir bičiulių deklaruojant pajamas paskirti 1 ar 2 procentus nuo sumokamo gyventojų pajamų mokesčio į klubo sąskaitą (Paramos gavėjo identifikacinis kodas: 195766053, pavadinimas (mokesčio dalies paskirtis): PASIENIEČIŲ KLUBAS) ar kitaip paremti klubo veiklą.

Iš anksto dėkoju už Jūsų supratimą ir pagalbą!

Klubo prezidentas                                                                   Vaclovas Zabarauskas

Netikėtas vizitas

2020 m. sausio 25 dieną Klaipėdoje lankėsi Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas generolas Rustamas Liubajevas. Svečią lydėjo Pagėgių pasienio rinktinės vadas Rimantas Timinskis su delegacija.

Pėsčiųjų žygis "Klaipėdos sukilėlių keliais" 2020 01 17/18

...O kas sakė, kad bus lengva? 

 

Anei, sniego, anei miego, bet kojų sąnariuose šiąnakt nugulę 25 km Klaipėdos krašto grumsto!

 Sunkiausia šiame tradiciniame naktiniame žygyje būna - išeiti iš namų, kai po darbo savaitės galėtum sau ramiai drybsoti ant sofkutės su tv pulteliu ir pareiti į namus, nes penktą ryto jau kelėnai nebesilanksto ir įkopti į penktą aukštą, tolygu įkopimui į Everestą... :)

 

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Šiandien gimtadienį švenčia
Loreta TUMALAVIČIENĖ
Valius URBONAS
Ona MEŠKIENĖ
Greitai gimtadienį švęs:
Kostas KEŽENIS
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
VIDEO

Pavojingas pasieniečių darbas – BTV ekranuose nuo spalio 5 d. Visas laidas galite peržiūrėti adresu:

http://lnkgo.alfa.lt/visi-video/pasienio-sargyba/list

Lietuvos karių dienos minėjime pademonstruotas DW filmuota medžiaga apie Ukrainos-Rusijos pasienį (Eng)

Žiūrėti čia

Originali Lietuvos geležinkelių dovana Lietuvos 100-mečio proga
Užkrauta per 0.04 sekundes
2,009,175 unikalūs lankytojai