Navigacija
Bendraujame
Remėjai
Lietuvos geležinkeliai

UAB “Apastras”

UAB \“Grafija\”

UAB \“GELSAUGA\”

Pajūrio regioninio parko direkcija

SALĖS FUTBOLAS
2013-03-13
Marijampolė

(Marijampolės būrio informacija)Klubo nario Romo Eidukevičiaus foto reportažas iš 2013-03-07 SALĖS FUTBOLO TURNYRO, SKIRTO LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI.

Nuotraukose Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės pasieniečių komanda Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono (LK LDK‘‘ Vytenio‘‘ BPLB) sporto salėje.


Daugiau nuotraukų čia!

KOVO 11 PAMINĖJIMAS KLAIPĖDOJE
2013-03-11
Klaipėda

(Būrio vadas Rolandas Smilingis)Klaipėdoje būrio nariai ir bendražygiai kaip ir suplanuota būrio metiniame plane susirinko paminėti Kovo 11-osios -Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos.

Susirinkę Būrio būstinėje - Pakrančių apsaugos rinktinėje įsteigtame pasieniečių muziejuje prie kavos puoduko ilgai dalinomės prisiminimais apie prabėgusius tarnybos metus.

Susirinkime taip pat pritarta ir keliems esminiams Būrio informacijos sklaidos reikalams - tai:
1. sukurta ir vienbalsiai patvirtinta Būrio narių informavimo schema. Nes daugėjant narių skaičiui atsiranda sunkumų su informacijos sklaida. Informavimo schemos dėka bent ateityje kviečiant į susitikimus ar renginius ar įvykius manome nebekils sunkumų bus žinoma kas ir kada galės sudalyvauti.
2. Užregistruota Pasieniečių klubo Klaipėdos būrio ir bendražygių grupė "Facebook'e". Į šią kol kas slaptą grupę kviečiami visi Pakrančių apsaugos rinktinės veiklos teritorijoje dirbę ir tebedirbantys pareigūnai ir tarnautojai. Grupė sukurta dėl kelių tikslų - tai tam, kad suartinti buvusius ir esamus pasieniečius bendravimui, kad pasibaigus tarnybai nebūtų užmiršti. Nes tarnyba pasienyje vistiek paliks savo pėdsaką. Ir kitas tikslas - populiarinti Pasieniečių klubą tarp Rinktinės pareigūnų ir kad pasibaigus tarnybai liktų nepamiršti visi kviečiami prisijungti prie Pasieniečių klubo Klaipėdos būrio.

Taip pat pasitarta ir apie Kaune vyksiantį Pasieniečių klubo 10-mečio minėjimą, bei preliminariai apsispręsta dėl vyksiančiųjų sąrašo.

Patikslinta, kad sekantį kartą Klubo nariai rinksis balandžio 20 d. į vasaros sezono atidarymą gamtoje.VASARIO 16-OJI KLAIPĖDOJE
2013-02-16
Klaipėda

(Būrio vadas Rolandas Smilingis)Klaipėdoje būrio nariai ir bendražygiai Atgimimo aikštėje susirinko paminėti Vasario 16-osios - Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos. Susirinko dar ir todėl, kad iškilmingoje rikuotėje žygiavo ir buvę bei esami kolegos - pasieniečiai.
EKSKURSIJA Į PINIGŲ MUZIEJŲ
2013-02-15
Vilnius

(Valdybos narė Loreta Dumbauskienė)Š. m. vasario 15 d. Pasieniečių klubo Vilniaus būrio nariai susirinko Vilniaus centre prie Pinigų muziejaus. Šis muziejus, panašiai kaip ir Pasieniečių muziejus, turi žinybinio muziejaus statusą, o jo steigėjas yra Lietuvos bankas.
Skaityti toliau...

AKTYVAUS POILSIO ENTUZIASTAI
2013-02-15
Vilnius

(Valdybos narė Loreta Dumbauskienė)2013 m. vasario 15 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM (VSAT) Vilniaus rinktinė, siekdama propaguoti bendradarbiavimą tarp VSAT struktūrinių padalinių, skatinti aktyviai sportuoti gerinant kovinį ir fizinį pasirengimą pakvietė žiemos sporto šakos – slidinėjimo entuziastus į tradicinį kasmetinį žygį slidėmis Mickūnuose. Trasų ilgis buvo skirtingas – 3, 6 ir 9 km.

Šiame žygyje dalyvavo ir keletas klubo narių – Vytautas Strolia, Pasieniečių mokyklos viršininkas ir klubo valdybos narys, Giedrius Geniušas, kiti VSAT padaliniuose dirbantys pareigūnai, kartu esantys ir klubo nariai bei nuolatinis mūsų klubo sporto žygių entuziastas Egidijus Baikštys. Jis padarė ir keletą nuotraukų iš šio žygio ir nori pasidalinti šventės įspūdžiais su Jumis.


Daugiau nuotraukų čia!

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Šiandien gimtadienį švenčia
Giedrius STRIUOGINIS
Žydrūnas VAIKASAS

Rytoj gimtadienį švęs:
Arvydas LINKUS
Rima KASPARIŪNAITĖ

Greitai gimtadienį švęs:
Aloyzas STONKUS
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
VIDEO

Pavojingas pasieniečių darbas – BTV ekranuose nuo spalio 5 d. Visas laidas galite peržiūrėti adresu:

http://lnkgo.alfa.lt/visi-video/pasienio-sargyba/list

Lietuvos karių dienos minėjime pademonstruotas DW filmuota medžiaga apie Ukrainos-Rusijos pasienį (Eng)

Žiūrėti čia

Originali Lietuvos geležinkelių dovana Lietuvos 100-mečio proga
Užkrauta per 0.04 sekundes
1,667,775 unikalūs lankytojai