Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

LIUDIJIMAS VISIEMS LIETUVOS PILIEČIAMS, ATSILIEPUSIEMS Į TĖVYNĖS KVIETIMĄ

Š. m. kovo 14 d. įvyko klubo valdybos posėdis – susitikimas su atsargos pulkininku Arūnu Dudavičiumi.

Ats. plk. A. Dudavičius atstovavo Krašto apsaugos departamento ir Krašto apsaugos ministerijos I-osios vyriausybės iniciatyvinę grupę, kuri rengia akciją įtiekti „Liudijimą“ visiems Lietuvos piliečiams, atsiliepusiems į Tėvynės kvietimą ir stojusiems į atkuriamą Lietuvos kariuomenę, gynusiems Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę iki Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų išvedimo iš Lietuvos Respublikos 1993 m. rugpjūčio 31 d.
Jis pristatė „Liudijimo“ nuostatus, išdavimo tvarką ir anketos užpildymo sąlygas bei paprašė klubo pagalbos viešinant šią iniciatyvą bei padedant užpildyti bei surinkti anketas.

Klubo valdyba pritarė šiai iniciatyvai ir nutarė kreiptis į visus klubo narius su prašymu atsiliepti visus norinčius gauti tokį „Liudijimą“, pildyti anketas, kurias patvirtinti turi teisę Pasieniečių klubo pirmininkas.

Taip pat kreipiamės į visus ne klubo narius, tačiau atitinkančius „Liudijimo“ įteikimo nuostatų reikalavimus pildyti šias anketas ir pateikti jas per visas nevyriausybines organizacijas, padedančias stiprinti Lietuvos valstybės gynybinius pajėgumus. „Liudijimo“ pavyzdį ir anketą – pridedame.

Liudijimo pristatomoji medžiaga


Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Rytoj gimtadienį švęs:
Vainius BUTINAS
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.15 sekundes
3,547,370 unikalūs lankytojai