Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

PĖSČIŲJŲ ŽYGIO AKIMIRKOS
2012-06-16

Birželio 15–16 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR vidaus reikalų ministerijos Pasieniečių mokykloje (toliau –mokykla) buvo organizuotas pėsčiųjų žygis „Pasieniečių keliais“. Jį mokykla organizavo kartu su Pėsčiųjų žygių asociacija. Žygio tikslas – atminti ir pagerbti Laisvės gynimo ir didžiąsias netektis, pasieniečio Aleksandro Barausko atminimą. Į žygį susirengė nemažas būrys Pasieniečių klubo narių, kai kurie – su šeimomis.

Birželio 15 d. vakare įvyko iškilmingas ir linksmas žygio atidarymas, kurio metu žygeiviams koncertavo vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis orkestras, vadovaujamas Egidijaus Mikniaus, Pasieniečių mokyklos kursantai, Rukainių vidurinės mokyklos moksleiviai ir muzikinė grupė „Mėnulio aitvarai“.

Kitą rytą į mokyklos teritoriją suvažiavo dar daugiau pėsčiųjų žygių entuziastų, jų iš viso buvo 753. Tarp jų gausu buvo karių iš įvairių Lietuvos kariuomenės dalinių, kariūnų, pasieniečių, policininkų, ugniagesių gelbėtojų, Pasieniečių ir Lietuvos policijos mokyklos kursantų, jaunųjų šaulių, jaunųjų karių, Pėsčiųjų žygių asociacijos narių, įvairių valstybinių įstaigų ir organizacijų atstovų, svečių iš užsienio. Klubui atstovavo 20 žygeivių.

Karštą šeštadienio rytą visi išbandė savo jėgas ir ištvermę eidami pasieniečių keliais ir takais 16, 26 arba 36 km trasas. Žygio trasos driekėsi vaizdingomis Medininkų, Kuosinės ir kitų kaimų apylinkėmis, automobilių, laukų ir miškų keliais, takais ir žvyrkeliais.

Visi žygio dalyviai sėkmingai pasiekė finišą, buvo apdovanoti diplomais ir žygio medaliais, buvo pavaišinti pasienietiška žinių koše. Nors nuovargis jautėsi daugeliui, tačiau gera nuotaika neapleido nei vieno iš susirinkusiųjų.Daugiau nuotraukų čia: Albumas
Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Greitai gimtadienį švęs:
Audronius BEIŠYS
Gintaras DVARVYTIS
Kristina LAUCIUVIENĖ
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.12 sekundes
3,348,086 unikalūs lankytojai