Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

EKSKURSIJA Į PINIGŲ MUZIEJŲ
2013-02-15
Vilnius

(Valdybos narė Loreta Dumbauskienė)Š. m. vasario 15 d. Pasieniečių klubo Vilniaus būrio nariai susirinko Vilniaus centre prie Pinigų muziejaus. Šis muziejus, panašiai kaip ir Pasieniečių muziejus, turi žinybinio muziejaus statusą, o jo steigėjas yra Lietuvos bankas.

Šio muziejaus darbuotojai maloniai priėmė ir pravedė įdomią ekskursiją po naujai įrengto muziejaus ekspozicijas. Pinigų muziejus buvo neseniai atnaujintas, panaudojant pačias moderniausias technologijas, įrengta daug įvairiausių atraktyvių staigmenų lankytojams.

Klubo nariai atvyko su savo šeimos nariais. Po ekskursijos - dalis renginio dalyvių patraukė į kitus tą dieną Vilniuje vykusius renginius, skirtus Vasario 16-osios - Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, kiti pasiliko pabendrauti prie kavos-arbatos puodelio miesto kavinėje.

Pasieniečių klubas jau kuris laikas puoselėja tradiciją kasmet Vasario 16-osios šventės proga aplankyti kurį nors su Lietuvos valstybingumu, jo istorijos puoselėjimu susijusį Vilniaus ar kitą Lietuvos muziejų. Kartu tai patirtis - kokiu galėtų tapti ir klubo remiamas Pasieniečių muziejus.Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Rytoj gimtadienį švęs:
Rasa KAČKIENĖ
Anicetas VARNAS
Greitai gimtadienį švęs:
Loreta TUMALAVIČIENĖ
Valius URBONAS
Ona MEŠKIENĖ
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.17 sekundes
3,376,179 unikalūs lankytojai