Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

JAUNŲJŲ PASIENIEČIŲ BŪRELIAI
Jaunojo pasieniečio būrelių VSAT rinktinėse ir jų pasienio ruožuose sėkmingai veikia aštuoni. Pasieniečių mokykloje susirinko: Pasieniečių mokyklos bene gausiausio būrelio nariai ir jo vadovas Audrius Janušauskas; VSAT Vilniaus rinktinės Kenos užkardos būrelio nariai ir jų vadovė Roma Graužinytė; Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos būrelio nariai ir jų vadovas Vygintas Kuras; Ignalinos rajono Vidiškių gimnazijos būrelis ir jų vadovas Gintaras Gruodis, Ignalinos rajono Didžiasalio Ryto vidurinės mokyklos Jaunojo pasieniečio būrelis ir jų vadovas Andrejus Matvejevas; Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos būrelio nariai ir jų vadovas Juozas Švogžlys, Švenčionių rajono Pabradės Ryto gimnazijos būrelio nariai ir jų vadovas Paulius Kamarauskas ir Švenčionių rajono Žeimenos gimnazijos Jaunojo pasieniečio būrelio nariai ir jų vadovas Vladimir Loginov.

Susirinkusius jaunuolius pasveikino Pasieniečių mokyklos viršininkas ir kartu Pasieniečių klubo valdybos narys, kuruojantis švietimo ir darbo su jaunimu klausimus, pulkininkas Vytautas Strolia.

Klubą susitikime atstovavo ir klubo valdybos pirmininko pavaduotojas Artūras Čeida. Jis visų būrelių vadovams įteikė prisiminimo dovanėles.

Pasieniečių mokyklos pareigūnas Irmantas Glaska trumpai papasakojo apie Pasieniečių mokyklą ir pasieniečio profesiją, kursantų gyvenimo sąlygas. Kol jaunieji "pasieniečiai" dairėsi po mokyklos auditorijas, bendrabučius, sporto kompleksą ir šaudyklą bei aplankė Pasieniečių muziejų, klubo atstovai kalbėjosi su būrelių vadovais ir pateikė pasiūlymą koordinuoti veiklą, organizuoti bendrus renginius, sporto varžybas ir žinių viktorinas ir vieningu pritarimu pasirašė Deklaraciją "Dėl jaunojo pasieniečio būrelių plėtros" (pridedama).

Plačiau apie tai skaityti čia

Suvažiavęs jaunimas nepraleido progos aplankyti ir greta mokyklos esančios Medininkų pileis ir apžiūrėti neseniai čia atidarytos ekspozicijos pilies donžone. Čia jie susipažino su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės XIV–XVIII a. ginkluote, mūro pilimis, sudariusiomis gynybinių įtvirtinimų sistemą, X–XX a. pagamintais sidabro dirbiniais ir kitais Lietuvos auksakalių darbais. Taip pat apžiūrėjo eksponuojamą LR Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko medžioklės trofėjų kolekciją. Užlipę į donžono apžvalgos aikštelę, ekskursijos dalyviai grožėjosi Medininkų apylinkėmis.

Grįžę į Pasieniečių mokyklą, jaunojo pasieniečio būrelių nariai buvo pavaišinti pasienietiška koše, arbata ir draugiškai diskutavo.

Tikimės, kad tokie susitikimai taps gražia tradicija ateityje, kurioje tinkamą vaidmenį atliks ir Pasieniečių klubas.Plačiau apie tai skaityti čia

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Greitai gimtadienį švęs:
Vytautas POLIŪNAS
Vida BRAZAUSKIENĖ
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.17 sekundes
3,412,023 unikalūs lankytojai