Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

SVEČIŲ KOMENTARAI

Mieli Pasieniečių klubo svečiai. Ši skiltis skirta Jums. Prašome išsakyti savo pasiūlymus, pageidavimus, replikas, nusiskundimus išreikšti savo nuomonę bei pasidalinti savo pamąstymais.

Teksto rašymo tvarka: žemiau esančiame laukelyje įrašykite savo tekstą.

Įrašę - spauskite žemiau esantį mygtuką [Rašyti komentarą]

Ačiū

Komentarai
#1 | ac ·
įdomybės gal galėtų būti viešos - pritrauktų daugiau skaitytojų?
Žinoma galima, tik ar viešas demonstravimas nepažeis autorių teisių? nes yra informacijos dėl kurios legalumo man kyla abejonių...
#2 | ac ·
puslapio atnaujinimai ir nauji PK nariai gal ir neturėtų būti visiems matomi, o priminimas dėl 2 procentų visuomenei galėtų būti aktualizuotas...
į komentarą atsižvelgta
dėl jaunųjų pasieniečių - nuostatai pakolkas nėra tipiniai ir nežinau, ar visi, bet kai kurie būreliai turi savo atskirus nuostatus. todėl būrelio skirtoje informacijoje galėtume patalpinti būrelio nuostatus, veiklos planus, trumpas būrelio istorijas (kada įsikūrė, ką nuveikė, kas vadovai ir pan.), nuotraukas iš būrelio gyvenimo, būrelio regioninę atributiką ir t.t. Pati lentelės idėja yra nebloga. Manau, kad tipinius (principinius) nuostatus turės patvirtinti klubas, o jų pagrindu arba būreliai tvirtinsis savo detalizuotus arba vadovausis tipiniais (todėl vietą bendriems nuostatams galima būtų palikti ir kai bus tokie patvirtinti - juos įtraukti), taip pat planuojama, kad bus tvirtinama ir centralizuota jaunųjų pasieniečių atributika. Dar gal galima šito skyriaus viduje numatyti forumą, kad ir vadovai ir jaunieji pasieniečiai ir gal jų tėvai galėtų rašyti pasiūlymus, atsiliepimus, pageidavimus ir pan.
Viskas puiku, bet jei palieki atvirą (kad ir šį komentarų skyrelį) jis tuoj užsipildo ne komentarais o nuorodomis į porno puslapius ar reklamas.
Mūsų forumas - nepritaikytas ir saviems (registruotiems) ir neregistruotiems svečiams, o kurti dar viena foruma ir jį administruoti man jau nebeužteks jėgų...
Gal pamėginti kaip siūliau mūsų forume - sukurti jaunuju pasieniečių facebook grupę (atr taip ar tai jie didžiaja dauguma ten sėdi). Tik reikia pagalvoti apie tai kas ten prižiūrės...
#5 | Saule ·
ar galiu istoti i kluba budama toli?
bandziau uzsiregistruoti sitame saite....laukiu emailo....kiek tai trunka?
Labas Saule, klubo įstatai numato galimybę stoti visiems buvusiems ir prijaunčiantiems tarnybai, pilietybės klausimas nepaliečiamas (nežinau, ar tu ją pasikeitei?). Tiesa tokios praktikos dar neturėjome, bet viskam būna pradžia. Juolab, kad tokių kaip tu, išvykusių, kiek žinau, yra nemažai. O gal su tavo energija ir vadovavimo patyrimu pavyktų įsteigti ir klubo Amerikos (užsienio) skyrių? Facebooke parašysiu tau daugiau detalių. Gal dar apsilanakai Lietuvoje? o gal ir galėtum prisiderinti prie klubo veiklos plano - šiaip būtų smagu pasimatyti.
Gerbiama Saule, Jūs ir pati pastebėjote, kad atsirado daug šiukšlių todėl ir registracijoje galėjo kas nors nutikti.Aš kaip puslapio administratorius galiu Jus užregistruoti tiesiogiai, tam tereikia jūsų el.pašto adreso ir vardo su pavarde (kokiu norėtumėte čia užsiregistruoti). Pašto adresa ir vardą parašykite man į el.paštą: ir aš jums išsiųsiu prisiregistravimo duomenis. Vėliau slaptažodį galėsite pasikeisti. Dėkui. Rolandas.
#7 | Saule ·
Aciu, Arturai
susikalbesim asmeniskai..cia tiek daug slamsto atsirado..siaubas
o pilietybes NIEKADA nekeisiu! LIETUVA yra mano vienintele Tevyne!
#8 | Viktoras ·
Daug gražių renginių vyktas, apie tai gražiai parašoma.

Norėtųsi, kad klubo puslapyje be klubo renginių būtų ir rinktinių planuojami renginiai, kuriuose būtų galima dalyvauti. Dabar informacija apie daugelį renginių lieka nepasiekiama eiliniam pensininkui.
labai dėkoju iš ankso
#9 | Sandra ·
Laba diena,
As taip supratau ,jog vilniuja yra dvi vietos pasieniecio burelio. Tai ausros gimnazijoje burelis prasideda 14:40,o man maziausia pamoku buna 7 ir jos baigiasi 14:35,tai man pagal laika netinka sitas burelis. O kitas burelis yra lavoriskiu gimnazijoje ir ten 7 pamoka kaip burelis,tai irgi pagal laika netinka ir net tolokai yra. Tai norejau paklausti ar dar kur nors yra vilniuja pasienieciu burelis?Gal as tiesiog netycia kazka praleidau.
#10 | gintautas venclovas ·
su sventem tamsta
jus mano mokytojas su pagarba
Rašyti komentarą
Vardas:

Patvirtinimo kodas:
Patvirtinimo kodas


Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Šiandien gimtadienį švenčia
Valdas STRUMILA
Antanas TURČINAS

Rytoj gimtadienį švęs:
Rasa KRIKŠČIŪNIENĖ

Greitai gimtadienį švęs:
Audrius BRAZAUSKAS
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.21 sekundes
3,205,396 unikalūs lankytojai