Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

Apdovanoti Etikos komisijos vadovai

Ketvirtadienį Pasieniečių klubo Etikos komisijos pirmininko pavaduotojas Algimantas Gelažanskas pakvietė komisijos narius į savo sodybą, kur ir įvyko jų neeilinis posėdis. Neeilinis todėl, kad proga pasitaikė ypatinga – valstybės sienos apsaugos 100-metis.

Šį birželį VSAT vadovybė atminimo ženklu “Valstybės sienos apsaugai 100” apdovanojo buvusį pasieniečių vadą ir klubo etikos komisijos pirmininką dimisijos pulkininką Joną Algimantą Paužolį ir buvusį vado pavaduotoją intendantą, komisijos pirmininko pavaduotoją Algimantą Gelažanską.

VSAT 100-mečio organizuotuose renginiuose negalėję alyvauti, tądien garbingus ženklus Jonas su Algimantu gavo jau iš klubo valdybos narės Loretos Dumbauskienės rankų. Bet apdovanotieji dėl to nuotaikos neprarado, nes pasitaikė puiki proga susirinkti komisijai ir aptarti einamuosius reikalus. Apdovanojimo liudininkais buvo kpmisijos nariai Liudvikas Prontkelevičius ir Antanas Turčianas bei susitikime dalyvavę kai kurie šeimų nariai.

Susitikimo metu etikos sargų vadas apžvelgė besibaigiančios kadencijos darbus. Buvo svarstomos ir klubo ateities perspektyvos bei etikos komisijos galima sudėtis po rinkiminio susirinkimo ateinančiais metais.

Po rimtų kalbų, sodybos šeimininkas svečius pavaišino skaniais kepsniais, o žmona Regina – pačios keptu tortu. Tokių “posėdžių” galėtų surengti ir kitos mūsų klubo organizuotosios struktūros. Juk esame visuomeniniais pagrindais susijungę bendražygiai. Gražius pavyzdžius jau rodo ir mūsų būriai – Klaipėdos, Marijampolės, Visagino, Rokiškio.

Daugiau fotografijų čia

Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Vardas:

Patvirtinimo kodas:
Patvirtinimo kodas


Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungtiarba užsiregistruoti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Šiandien gimtadienį švenčia
Lina PLATŪKIENĖ

Rytoj gimtadienį švęs:
Algimantas ARNASTAUSKAS

Greitai gimtadienį švęs:
Algimantas JUODKA
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.38 sekundes
3,238,770 unikalūs lankytojai