Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

Lietingas spalis,

Lietingas spalis, bet tai nesutrukdė entuziastingiausiems susirinkti į tikrai paskubomis sušauktą talką. Paskubomis dėl to, kad teko greit užpirkti ir svarbiausia nugabenti į bunkerį dvi tonas betono mišinio. Teko padaryti net tris reisus viskam suvežti ir kas svarbiausia sunešti, o buvome tik dviese...


Betonas reikalingas sutvarkyti dviejų patalpų grindis, kurios pastoviai aižėja ir trupa, kodėl būtent tos dvi - taip ir lieka neaišku. Pajuokavome, kad tikriausiai tą kart (prieš 80 metų) dirbo kita pamaina ir tikriausiai kąžką "suhaltūrino..."


Prieš betonuojant - pagrindą reikia paruošti. Teko pusdienį sugaišti, kad išsiurbliuoti iki pastutinio trupinėlio. Ir būtų visai nieko, jei ne tas faktas, kad šiemet kartą jau buvo išsiurbliuota, o dabar pažiūrėjus atrodė, kad nieks nieko nėra daręs...

Vienos patalpos grindys jau paruoštos, sudėtos kreipiančiosios ir laukia betono. Kada tai bus daroma dar neaišku, labai trūksta rankų, galinčių maišyti betoną ir lyginti pilamas grindis. Taip pat ir kiti darbai laukia savo eilės. Gal tiksliau ne laukia o lipa ant galvos. Medžiagos paruoštos bunkerio stogo dangos izoliavimui ir čia lau reikia atsakingo požiūrio. Yra atitinkama darbų veiksmo technologija, tad nesinorėtų kad brangios medžiagos "nueitų vėjais".


Taip pat primename, kad vis dar ieškome rėmėjo kas galėtu paaukoti mums 200 € už kurias nupirktume duris. O jos kaip pasirodo šiuo metu labai reikalingos, nes buneryje turėjome nelegalių lankytojų. Vien išorinių durų pasirodo neužtenka. Spyna kad ir gerokai apgadinta, bet atsilaikė (trys mėginimai pragręžti, pjauta pati spyna). To ar Tų kurie rizikuodami savo sveikata ar net gyvybe po to kai įlindo į vidų ir (kokie šaunuoliai) išlįsdami net šviesą išjungė norisi paklausti - na ar vertėjo tiek rizikuoti? ar ką nors pamatėte gero. Vidui gi nieko nėra tokio kas turėtų kažkokią tai vertę. Ateitumėte geriau į talką ir patys pasidarbuotumėte ir pamatytumėte ir net pačiupinėtumėte... Tikriausiai reiks imtis kito plano kodiniu pavadinimu "Pelė pelėkautuose" ... įdomu kada kas tą pelę surastų...?


Laukiame rėmėjų, laukiame talkininkų, kad tik orai nepavestų ir laiko netrūktų...

Klaipėdos būrio informacija

Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Vardas:

Patvirtinimo kodas:
Patvirtinimo kodas


Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungtiarba užsiregistruoti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Šiandien gimtadienį švenčia
Dalia MATIUKIENĖ
Zigmas DVARVYTIS

Rytoj gimtadienį švęs:
Stasė DAPKIENĖ
Anatolijus ZAROVSKIS

Greitai gimtadienį švęs:
Antanas SMALIUKAS
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.18 sekundes
3,269,750 unikalūs lankytojai