Birželio 15d. Pasieniečių klubo Vilniaus ir Varėnos būrių nariai dalyvavome tuomečio Pasienio policijos pareigūno, Aleksandro Barausko 1940-ųjų sovietinės invazijos į Lietuvą pirmosios aukos 86-ųjų žūties metinių renginiuose.
Perlojoje, ant pasieniečio kapo, padėjome gėlių kompoziciją, Varėnos rajono Rudnios Švč. Mergelės Marijos Nuolatinės Globėjos bažnyčioje dalyvavom Šv. Mišiose, Ūtos kaime, Aleksandro Barausko žūties vietoje, prie paminklo, dalyvavom pagerbimo renginyje.
Daugiau renginio foto akimirkų čia
Valentinas Novikovas Pasieniečių klubo prezidentas