Naujausi straipsniai
Navigacija
Bendraujame
Remėjai
Lietuvos geležinkeliai

UAB “Apastras”

UAB \“Grafija\”

UAB \“GELSAUGA\”

Pajūrio regioninio parko direkcija

DARBINGAS ŠEŠTADIENIS

2019.03.16 d.  Klaipėdos būrys vėl praleido savo laisvalaikį bunkeryje. Beveik visi planai pasiekti. Smėlis galingos technikos pagalba atsidūrė „ant stogo“, vidui didžiulis sienos fragmentas, kuris „kaip šašas“ gulėjo vidury praėjimo – susmulkintas ir likviduotas, praplatintas praėjimas ir truputį išsivalyta „pagrindinė patalpa“.

Reikia pažymėti, kad kovo mėnuo gavosi itin darbingas, neskaitant šeštadieninės – jau 10-osios talkos, buvo daug nuveikta „nematomų“ darbų: Susitikta su Pajūrio regioninio parko direktoriumi Dariumi Niciumi, su kuriuo buvo aptarti klausimai dėl bunkerio elektrifikavimo, susitikta su Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Klaipėdos skyriaus vyriausiuoju specialistu Laisvūnu Kavaliausku, su kuriuo konsultuotasi dėl paveldo objekto vidaus infrastruktūros įrengimo, kad užtikrinti saugų lankytojų buvimą bunkeryje. Taip pat buvo užfiksuotas ir vandalizmo aktas, kai dažais išmargintas kultūros paveldo objektas. Informuota Pajūrio regioninio parko direkcija, ši savo ruožtu iškvietė policiją. Surašytas protokolas.

Priminsiu, kad susiėjimai bunkerio valymo darbams vyksta kartą į mėnesį, tad jau žvalgomės į kalendorių kada susibėgti balandžio mėnesį.

Lankytojų dėmesiui, norintys apžiūrėti pakrantės artilerijos baterijos bunkerių kompleksą Jūs galite atvykti į šio komplekso šiaurinėje dalyje jau įsikūrusį muziejų II pasaulinio karo tematika. Besidominčius ir entuziastus kviečiu prisijungti prie soc. tinkle „Facebook“ įkurtų grupių „Memel nord“ ir „Memel nord ir pasieniečiai“. Abiejose grupėse yra gausu vizualios informacijos.

 

Daugiau fotografijų iš renginio čia

 

Pasieniečių klubo
Klaipėdos būrio vado pavaduotojas
Rolandas Smilingis

Pirmoji ekskursija

2019 m. kovo 7 d. Pasieniečių klubo Klaipėdos būrys vykdomame projekte „Memel Nord ir pasieniečiai“ sulaukė pirmos didelės ekskursijos. Susipažinti su objektu ir nuveiktu darbu apsilankė Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės pareigūnai ir tarnautojai.

Klaipėdos būrio vadas valandėlei tapo ekskursijos vadovu ir susirinkusiems papasakojo kaip gimė ši idėja, kas tai per objektas, aprodė kiek jau nuveikta darbų ir trumpai supažindino su artimiausiais planais.

Po ekskursijos Rinktinės vadas Donatas Lengvinas padėkojo Būrio vadui Gediminui Povilaičiui ir jo pavaduotojui Rolandui Smilingiui už tokią iniciatyvą, paragino susirinkusius nelikti abejingais ir pagal galimybes prisidėti prie šio projekto. Taip pat davė keletą naudingų patarimų tvarkant aplinką ir įrengiant būsimas vidaus ekspozicijas bei pažadėjo suteikti visokeriopą paramą.

Daugiau fotografijų iš renginio čia

 

Rolandas Smilingis
Klaipėdos būrio vado pavaduotojas

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Rytoj gimtadienį švęs:
Rimantas BUDRYS
Greitai gimtadienį švęs:
Rasa ŠEŠPLAUKIENĖ
Virginijus ERSLOVAS
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
VIDEO

Pavojingas pasieniečių darbas – BTV ekranuose nuo spalio 5 d. Visas laidas galite peržiūrėti adresu:

http://lnkgo.alfa.lt/visi-video/pasienio-sargyba/list

Lietuvos karių dienos minėjime pademonstruotas DW filmuota medžiaga apie Ukrainos-Rusijos pasienį (Eng)

Žiūrėti čia

Originali Lietuvos geležinkelių dovana Lietuvos 100-mečio proga
Užkrauta per 0.04 sekundes
1,416,764 unikalūs lankytojai