Navigacija
Bendraujame
Remėjai
Lietuvos geležinkeliai

UAB “Apastras”

UAB \“Grafija\”

UAB \“GELSAUGA\”

Pajūrio regioninio parko direkcija

Svarbi informacija

Remiantis Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) informacija žiniasklaidai, VMI informuoja, kad šiais metais pajamų deklaravimas vyks dviem etapais.

Nuo balandžio 15 d., gyventojų pajamų deklaraciją Elektorinio deklaravimo sistemoje (EDS) jau galės pateikti gyventojai vykdantys individualią veiklą su verslo liudijimu ir pagal pažymą.

Po savaitės, balandžio 22 d., deklaravimas pagal VMI pateikiamus duomenis EDS prasidės visiems gyventojams. „Siekiant užtikrinti sklandų pajamų deklaravimą, nenutrūkstamą sistemų veikimą bei kokybišką klientų konsultavimą nuotoliniu būdu, deklaravimą šiemet įgyvendinsime segmentuotai. Pirmiausiai deklaruoti pajamas galės tie gyventojai, kurie šiuo metu vykdo individualią veiklą, nes jiems pajamų deklaraciją privaloma pateikti norint gauti socialinio draudimo išmokas nedarbingumo atveju“, – sako VMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė – Šnirienė, pažymėdama, jog po savaitės prie jų prisijungs ir kiti gyventojai.

VMI primena, jog šiemet gyventojų pajamų mokesčio deklaravimo ir sumokėjimo terminas yra nukeltas į liepos 1 d., deklaracijoms pateikti bus daugiau laiko, o permokų grąžinimo terminas nesikeičia – jos, kaip ir kasmet, turės būti grąžintos laiku, iki liepos 31 d.

Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/1037966/vmi-pranesa-kad-pajamu-deklaravimas-siais-metais-vyks-kitaip

VYTAUTAS STROLIA – nuo Lietuvos biatlono rinktinės nario iki ilgamečio Pasieniečių mokyklos viršininko (II dalis)

Tai antra pasakojimo apie Vytauto Strolios, vieno pirmųjų Lietuvos pasieniečių ir ilgamečio  Pasieniečių mokyklos viršininko tarnybą, dalis.

Nemažai sportinių laimėjimų pasiekęs Lietuvos biatlono rinktinės narys V. Strolia 1990 m. aktyviai įsitraukė į valstybės sienos apsaugos organizavimą ir pasiekė sėkmingą karjerą tarnyboje – 20 metų sėkmingai vadovavo Pasieniečių mokyklos veiklai. 

Pirmoje šio pasakojimo dalyje V. Strolia kalbėjo apie savo jaunystės metus, sportinę karjerą, vadovavimą Ignalinos pasienio užkardai ir tragiškus 1991-uosius. Šį tekstą galite rasti čia.

Truputis informacijos apie COVID-19 (koronavirusas)

 

Pateikiama truputis informacijos apie 21 amžiaus rykštę COVID-19 labiau žinomą Koronaviruso pavadinimu. Straipsnis gal kiek ir pavėlavo savo statistiniais skaičiais, bet informacija aktuali išlieka ir toliau. Skaityti čia

Taip pat gal ką sudomins ir oficialus puslapis kur pateikiama naujausia užsikrėtimų COIVID-19 virusu informacija.

 

Pasieniečių klubo valdyba.

Medininkų būrys dalyvavo Kovo 11-osios žygyje Mosėdyje

Kovo 11-ąją  Medininkų būrio vadė Ramunė Kazlienė kartu su auklėtiniais, Pasieniečių mokyklos kursantais, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną šventė aktyviai, dalyvaudami žygyje Mosėdyje Skuodo rajone.

Kovo 11-toji kitaip...

 

Kovo 11-toji, 2020 metai. Visa Lietuva švenčia Nepriklausomybės atkūrimo 30-tąsias metines. Neišsiskirdami „iš minios“ Klaipėdos būrio nariai taip pat paminėjo sukaktuves, bet kitaip...

Nepasiduodami masinei psichozei dėl viruso, Klaipėdiečiai Kovo-11-sios paminėjimui susiorganizavo nedidelį pėsčiųjų žygį – pasivaikščiojimą Lietuvos pajūriu, pakeliui aplankant kažkiek žymesnes vietas.

Bet apie viską iš eilės.

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Greitai gimtadienį švęs:
Ričardas PRAŠMUNTAS
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
VIDEO

Pavojingas pasieniečių darbas – BTV ekranuose nuo spalio 5 d. Visas laidas galite peržiūrėti adresu:

http://lnkgo.alfa.lt/visi-video/pasienio-sargyba/list

Lietuvos karių dienos minėjime pademonstruotas DW filmuota medžiaga apie Ukrainos-Rusijos pasienį (Eng)

Žiūrėti čia

Originali Lietuvos geležinkelių dovana Lietuvos 100-mečio proga
PARODOS
Užkrauta per 0.04 sekundes
2,153,431 unikalūs lankytojai