Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

PASIENIEČIŲ KLUBAS PAMINĖJO SAVO VEIKLOS 10-METĮ

2013-04-05
Kaunas

(Pasieniečių klubo vadybos sekretorė Loreta Dumbauskienė)Balandžio 5 d., penktadienį, gamta Lietuvoje vis dar nepriminė pavasario, sostinėje gausus sniegas beveik paralyžavo gatvių transportą, bet Pasieniečių klubo narių tai neišgąsdino ir jie iš visų Lietuvos kampelių suvažiavo į Kauną.

JAUNŲJŲ PASIENIEČIŲ BŪRELIAI
2013-04-03
Medininkai

(Pasieniečių klubo vadybos sekretorė Loreta Dumbauskienė)Š. m. balandžio 3 d. Pasieniečių klubo iniciatyva Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (VSAT) Pasieniečių mokykloje (Pasieniečių mokykla) Medininkuose Vilniaus r. įvyko visų Lietuvoje veikiančių Jaunojo pasieniečio būrelių narių ir jų vadovų susitikimas.

2013-03-20
Vilnius

(Pasieniečių klubo informacija)

 

 

PAMINĖTA LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA

2013-03-15
Vilnius

(Pasieniečių klubo informacija)
Kovo 7 d. Vilniaus m. rotušėje buvo paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo, Kovo 11-oji diena.

Tarp gausybės dalyvių dalyvavo ir Pasieniečių klubo atstovai. Kai kuriems iš jų renginio metu buvo įteikti atminimo ženklai "Už nuopelnus Vilniui ir tautai".

I laipsnio medaliu buvo apdovanotas klubo Etikos komisijos pirmininkas, vienas pirmųjų Krašto apsaugos ir Valstybės sienos apsaugos vadovų Jonas Algimantas Paužolis, II laipsnio ženklais apdovanoti klubo nariai Vytautas Mikalauskas, Kazimieras Luneckas, Eugeniju Šepetys, o dar 15-ai buvo įteiktos Europarlamentaro Juozo Imbraso padėkos. Taip buvo pažymėtas ne tik mūsų klubiečių asmeninis indėlis atkuriant Lietuvos nepriklausomybę, bet ir klubo 10-čio jubiliejus.


Plačiau apie tai skaityti čia...

SALĖS FUTBOLAS
2013-03-13
Marijampolė

(Marijampolės būrio informacija)Klubo nario Romo Eidukevičiaus foto reportažas iš 2013-03-07 SALĖS FUTBOLO TURNYRO, SKIRTO LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI.

Nuotraukose Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės pasieniečių komanda Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono (LK LDK‘‘ Vytenio‘‘ BPLB) sporto salėje.


Daugiau nuotraukų čia!

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Šiandien gimtadienį švenčia
Vainius BUTINAS
Greitai gimtadienį švęs:
Sandra SASNAUSKIENĖ
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.13 sekundes
3,547,439 unikalūs lankytojai