Navigacija
Bendraujame
Remėjai
Lietuvos geležinkeliai

UAB “Apastras”

UAB \“Grafija\”

UAB \“GELSAUGA\”

Pajūrio regioninio parko direkcija

LeidinysGerbiami klubiečiai,


Kaip žinote ir matėte per ataskaitinį susirinkimą, jau planuojama spausdinti Pasieniečių klubo 10-čio leidinį, kuriame pagal galimybes stengėmės sudėti kuo daugiau informacijos apie klubo veiklą, organizuojamus renginius ir įvairią kitą klubo veiklą.

Pasieniečių klubo 10-čio leidinys kainuos 15 litų.
Norintys įsigyti leidinį iki š. m. kovo 1 d. perduokit pinigus būrių vadams arba klubo valdybos nariams, kurie Jūs įtrauks į įsigyjančių sąrašą.

Kitas leidinio spausdinimas bus atliekamas tik susidarius 50 vienetų norinčių įsigyti šį leidinį.

ATASKAITINIS SUSIRINKIMAS

2014-02-01
Vilnius

(Pasieniečių klubo vadybos sekretorė Loreta Dumbauskienė)Šeštadienį, vasario 1 d., Vilniaus įgulos Karininkų ramovės salėje įvyko tradicinis Pasieniečių klubo (toliau - klubas) narių visuotinis ataskaitinis susirinkimas.

KVIETIMAS DISKUSIJOMS
Sveiki.

Klubo forume užvesta nemažai temų diskusijoms taip pat įskaitant ir ataskaitinio susirinkimo metu iškilusiais klausimais.

Kviečiu užsukus į mūsų tinklapį užeiti ir į Forumą (diskusijų skyrelį).

Kai kuriems klausimams turime laiko iki kitų metų susirinkimo, bet siūlyčiau negaišti ir pradėti diskusijas jau dabar.

Jūsų išreikšta nuomonė bus pagrindas sprendimui ar nutarimui priimti.

SUSITIKIMAS SU JAUNAISIAIS PASIENIEČIAIS KUDIRKOS NAUMIESTYJE

2014-01-22
Kudirkos Naumiestis

(Pasieniečių klubo vadybos sekretorė Loreta Dumbauskienė)Šaltą sausio trečiadienį (22 d.) Pasieniečių klubo (klubas) atstovai susitiko su Kudirkos Naumiesčio jaunaisiais pasieniečiais. Susitikimas įvyko šio miestelio Jaunojo pasieniečio būrelio (JPB) vadovo, klubo nario Vyginto Kuro iniciatyva. Klubą atstovavo Klubo valdybos narė Loreta Dumbauskienė, Marijampolės būrio vadas Edmundas Pranckevičius, jo pavaduotojas Antanas Varankovas, narys Audrius Brazauskas bei klubo narė, VSAT Pasieniečių mokyklos viešųjų ryšių vyriausioji specialistė ir šios mokyklos JPB koordinatorė Dangutė Kivilšienė.

Pirmasis susitikimas su moksleiviais vyko Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos aktų salėje. Į renginį buvo pakviesti ne tik būrelio nariai, bet ir kiti vyresniųjų klasių moksleiviai, kurie turėjo puikią progą artimiau susipažinti su pasieniečio profesija ir pagrindine pasieniečių "kalve" - Pasieniečių mokykla. Išsamų šios profesinės mokyklos pristatymą padarė D. Kivilšienė, atsakė į klausimus, susijusius su atrankos į Pasieniečių mokyklą tvarka.
Vėliau moksleiviams buvo pristatyta Pasieniečių klubo veikla, o Marijampolės būrio klubiečiai - pirmieji Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos pasieniečiai - pasidalijo prisiminimais apie tai, kokius likimo išbandymus teko patirti jiems, pradedant mūsų valstybės sienų apsaugą 1990-1991 m. Vėliau, jau siauresniame rate, dalyvaujant tik būrelio nariams, renginio svečiams ir VSAT Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos vadui Dainiui Stepšiui, buvo atsakoma į kitus moksleivių klausimus bei diskutuota aktualiomis su JPB veikla susijusiomis temomis.

Kudirkos Naumiesčio JPB vadovas V. Kuras iškėlė klausimą, kaip klubas galėtų prisidėti prie būrelių veiklos išvystymo tokiu lygiu, kokiu, pavyzdžiui, veikia Jaunieji šauliai. Kėlė klausimą dėl būrelių vadovų apmokymo. A. Varankovas pasiūlė išplėsti būrelio sudėtį pageidaujančiais į tokią veiklą įsitraukti ir kitų Šakių rajono mokyklų moksleiviais. L. Dumbauskienė užtikrino, kad klubo valdyba yra rimtai nusiteikusi palaikyti JPB veiklą Lietuvoje ir sutinka tapti tos veiklos koordinatoriumi. Pažadėjo užmegzti rimtesnius ryšius su Lietuvos Šaulių sąjunga, informuoti apie ketinimus ir paramos būtinumą VSAT vadovybę.

Po renginio Vinco Kudirkos gimnazijoje, klubo nariai susipažino su miestelio įžymiausiomis vietomis ir paminklais, apsilankė Kudirkos Naumiesčio užkardoje.


Taip pat informaciją apie šį renginį galite paskaityti mūsų tinklapio skyrelyje - "Jaunieji pasieniečiai" čiaDaugiau nuotraukų čiaDokumentų projektai

Dėmesio.


Startavo nauja rubrika - Pasieniečių klubo rengiamų dokumentų projektai.

Susipažinti su Klubo rengiamais dokumentais iki jie bus įteisinti galėsite paspaudę šią nuorodą http://www.pasienieciuklubas.lt/viewpage.php?page_id=46 arba tinklapio navigacijos pagalba (kairė meniu) užvadinta Dokumentų projektai.


Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Greitai gimtadienį švęs:
Ričardas PRAŠMUNTAS
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
VIDEO

Pavojingas pasieniečių darbas – BTV ekranuose nuo spalio 5 d. Visas laidas galite peržiūrėti adresu:

http://lnkgo.alfa.lt/visi-video/pasienio-sargyba/list

Lietuvos karių dienos minėjime pademonstruotas DW filmuota medžiaga apie Ukrainos-Rusijos pasienį (Eng)

Žiūrėti čia

Originali Lietuvos geležinkelių dovana Lietuvos 100-mečio proga
PARODOS
Užkrauta per 0.04 sekundes
2,153,418 unikalūs lankytojai