Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

ĄŽUOLŲ GIRAITĖ
Gerbiami klubo nariai,

Klubo valdybos vardu norime kartu su Jumis pasidžiaugti, kad šiais metais klubas, pažymintis savo veiklos 10-metį, turėjo gražią šventę Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje.

Tačiau tuo mūsų jubiliejiniai metai dar nesibaigė. Kaip yra numatyta klubo 2013 m. veikos plane, turime pasodinti šiam jubiliejui skirtą ąžuolų giraitę. Šis renginys jau suplanuotas, nemažas klubo narių kolektyvas prisideda ir prie jo organizavimo. Todėl norime pakviesti Jus ir Jūsų šeimos narius į Ąžuolų giraitės sodinimo šventę š. m. gegužės 11 d. (šeštadienį) nuo 10.00 val. Medininkų k. Vilniaus r. sav. prie Juozapinės kalno.

Atvykimas: 2013 m. gegužės 11 d. 10.00 val. į Medininkų k. prie Juozapinės kalno esančią automobilių stovėjimo aikštelę (atvykus į Medininkus – važiuoti pro pilį ir bažnyčią, toliau – pagal rodyklę į Juozapinės ir Aukštojo kalnus).

Bendros pastabos:
1. Vykstame savo transportu, o kas neturi tokių galimybių – registruojasi kuo anksčiau pas klubo sekretorę Loretą Dumbauskienę (tel. 8 5 219 82 65, 8 663 69341, el. paštu pasienieciuklubas@gmail.com) arba patys susitaria su kolegomis, pas kuriuos bus vietos automobiliuose.
2. Apranga – darbinė (guminiai batai, darbo pirštinės);
3. Su savimi turėti gerą nuotaiką, geriamojo vandens, lengvų užkandžių, pagal galimybes – kastuvą arba grėblį.

Klubo valdyba

"KĘSTUTĖNŲ" ŽYGYJE"
2013 m. balandžio 13 dieną Šilalės rajono ir Lietuvos neabejingi savo krašto istorijai žmonės buvo pakviesti rinktis Bijotuose prie D. Poškos Baublių muziejaus, Šilalės raj. ir pėsčiomis įveikti apie 33 kilometrų trasą partizanų takais.

Žygyje „Kestutėnai“ dalyvavo ir Kudirkos Naumiesčio užkardos „Jaunojo pasieniečio“ būrelio komanda „Zanavykai“.

Plačiau apie šį renginį skaitykite čia.

TURISTINIS ŽYGIS DVIRAČIAIS

Lazdijų rinktinė siekdama paminėti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje devintąsias metines ir Europos dieną bei propaguojant aktyvų poilsį š.m. gegužės 4 d. organizuoja IX-ąjį turistinį žygį dviračiais. Žygis suplanuotas po Metelių regioninį parką ir apylinkes.

Organizatoriai maloniai kviečia Jus ir Jūsų šeimos narius smagiai praleisti laiką.

Šis renginys yra įtrauktas į Pasieniečių klubo metinį veiklos planą, todėl maloniai prašome Klubo narius norinčius dalyvauti - registruotis el. p. pasienieciuklubas@gmail.com, arba tel. 8 663 69341 ir dalyvauti žygyje su Pasieniečių klubo komanda.

Kvietimas į žygį čia
Žygio programa čia
Žygio schema čia

PASIENIEČIŲ KLUBAS PAMINĖJO SAVO VEIKLOS 10-METĮ

2013-04-05
Kaunas

(Pasieniečių klubo vadybos sekretorė Loreta Dumbauskienė)Balandžio 5 d., penktadienį, gamta Lietuvoje vis dar nepriminė pavasario, sostinėje gausus sniegas beveik paralyžavo gatvių transportą, bet Pasieniečių klubo narių tai neišgąsdino ir jie iš visų Lietuvos kampelių suvažiavo į Kauną.

JAUNŲJŲ PASIENIEČIŲ BŪRELIAI
2013-04-03
Medininkai

(Pasieniečių klubo vadybos sekretorė Loreta Dumbauskienė)Š. m. balandžio 3 d. Pasieniečių klubo iniciatyva Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (VSAT) Pasieniečių mokykloje (Pasieniečių mokykla) Medininkuose Vilniaus r. įvyko visų Lietuvoje veikiančių Jaunojo pasieniečio būrelių narių ir jų vadovų susitikimas.

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Greitai gimtadienį švęs:
Vytautas POLIŪNAS
Vida BRAZAUSKIENĖ
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.15 sekundes
3,411,984 unikalūs lankytojai