Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

2013-03-20
Vilnius

(Pasieniečių klubo informacija)

 

 

PAMINĖTA LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA

2013-03-15
Vilnius

(Pasieniečių klubo informacija)
Kovo 7 d. Vilniaus m. rotušėje buvo paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo, Kovo 11-oji diena.

Tarp gausybės dalyvių dalyvavo ir Pasieniečių klubo atstovai. Kai kuriems iš jų renginio metu buvo įteikti atminimo ženklai "Už nuopelnus Vilniui ir tautai".

I laipsnio medaliu buvo apdovanotas klubo Etikos komisijos pirmininkas, vienas pirmųjų Krašto apsaugos ir Valstybės sienos apsaugos vadovų Jonas Algimantas Paužolis, II laipsnio ženklais apdovanoti klubo nariai Vytautas Mikalauskas, Kazimieras Luneckas, Eugeniju Šepetys, o dar 15-ai buvo įteiktos Europarlamentaro Juozo Imbraso padėkos. Taip buvo pažymėtas ne tik mūsų klubiečių asmeninis indėlis atkuriant Lietuvos nepriklausomybę, bet ir klubo 10-čio jubiliejus.


Plačiau apie tai skaityti čia...

SALĖS FUTBOLAS
2013-03-13
Marijampolė

(Marijampolės būrio informacija)Klubo nario Romo Eidukevičiaus foto reportažas iš 2013-03-07 SALĖS FUTBOLO TURNYRO, SKIRTO LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI.

Nuotraukose Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės pasieniečių komanda Lietuvos kariuomenės Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono (LK LDK‘‘ Vytenio‘‘ BPLB) sporto salėje.


Daugiau nuotraukų čia!

KOVO 11 PAMINĖJIMAS KLAIPĖDOJE
2013-03-11
Klaipėda

(Būrio vadas Rolandas Smilingis)Klaipėdoje būrio nariai ir bendražygiai kaip ir suplanuota būrio metiniame plane susirinko paminėti Kovo 11-osios -Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos.

Susirinkę Būrio būstinėje - Pakrančių apsaugos rinktinėje įsteigtame pasieniečių muziejuje prie kavos puoduko ilgai dalinomės prisiminimais apie prabėgusius tarnybos metus.

Susirinkime taip pat pritarta ir keliems esminiams Būrio informacijos sklaidos reikalams - tai:
1. sukurta ir vienbalsiai patvirtinta Būrio narių informavimo schema. Nes daugėjant narių skaičiui atsiranda sunkumų su informacijos sklaida. Informavimo schemos dėka bent ateityje kviečiant į susitikimus ar renginius ar įvykius manome nebekils sunkumų bus žinoma kas ir kada galės sudalyvauti.
2. Užregistruota Pasieniečių klubo Klaipėdos būrio ir bendražygių grupė "Facebook'e". Į šią kol kas slaptą grupę kviečiami visi Pakrančių apsaugos rinktinės veiklos teritorijoje dirbę ir tebedirbantys pareigūnai ir tarnautojai. Grupė sukurta dėl kelių tikslų - tai tam, kad suartinti buvusius ir esamus pasieniečius bendravimui, kad pasibaigus tarnybai nebūtų užmiršti. Nes tarnyba pasienyje vistiek paliks savo pėdsaką. Ir kitas tikslas - populiarinti Pasieniečių klubą tarp Rinktinės pareigūnų ir kad pasibaigus tarnybai liktų nepamiršti visi kviečiami prisijungti prie Pasieniečių klubo Klaipėdos būrio.

Taip pat pasitarta ir apie Kaune vyksiantį Pasieniečių klubo 10-mečio minėjimą, bei preliminariai apsispręsta dėl vyksiančiųjų sąrašo.

Patikslinta, kad sekantį kartą Klubo nariai rinksis balandžio 20 d. į vasaros sezono atidarymą gamtoje.VASARIO 16-OJI KLAIPĖDOJE
2013-02-16
Klaipėda

(Būrio vadas Rolandas Smilingis)Klaipėdoje būrio nariai ir bendražygiai Atgimimo aikštėje susirinko paminėti Vasario 16-osios - Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos. Susirinko dar ir todėl, kad iškilmingoje rikuotėje žygiavo ir buvę bei esami kolegos - pasieniečiai.
Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Greitai gimtadienį švęs:
Vytautas POLIŪNAS
Vida BRAZAUSKIENĖ
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.14 sekundes
3,411,932 unikalūs lankytojai