Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

Angelų sargų (Policijos) dienos šventiniai aidai girdisi ir šiandien!

 

Pasieniečių klubo valdybos pirmininkas Valentinas Novikovas kartu su nariu Kazimieru Lunecku profesinės šventės proga pasveikino Policijos generalinį komisarą Renatą Požėlą bei visą Policininkų bendruomenę, kaip padėkos simbolį įteikdami Klubo suvenyrą. Simbolizuojantį betarpišką pasieniečių ir policininkų bendradarbiavimą.
 
Pasieniečių klubo valdybos narys 
Marius Zemenskas

 

SUSITIKIMAS...

Vinco Kudirkos gimnazijoje Kudirkos Naumiesčio JPB nariai susitiko su Pasieniečių klubo Marijampolės būrio vadovu Edmundu Pranckevičiumi, kuris mokiniams papasakojo apie klubo veiklą, tikslus bei įsikūrimo istoriją. Pasieniečių klubo devizas „Buvome, esame, būsime“. Jo prasmė – sujungti buvusius, esamus ir būsimus pasieniečius, jų šeimos narius ir kitus šiai veiklai pritariančius žmones. Jis jungia ir pasienio apsaugos pradžioje tarnavusius Krašto apsaugos savanorius, ir karius, ir vėliau į vidaus reikalų sistemą perėjusius ar į ją atėjusius pareigūnus.

 

Klubo vadovas būrelio nariams linkėjo tapti pasieniečiais bei vėliau prisidėti prie Pasieniečių klubo veiklos. Edmundas pasidalino atsiminimais apie įvairius pasienio įvykius. Mokiniams buvo įdomu sužinoti apie šį klubą, o norėjusieji galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus bei gauti atsakymus. Vėliau klubo ir būrelio vadovai apsikeitė simbolinėmis dovanėlėmis, o būrelio nariai gavo po užrašų knygutę ir tušinuką su Pasieniečių klubo simbolika.

 Tekstas ir nuotraukos – VSAT Pagėgių rinktinės Bendruomenės pareigūnės Kristinos Minsevičiūtės

NETEKTIS...

2021 m. spalio 10 d., eidamas 76-uosius metus, po sunkios ligos mirė Lietuvos kariuomenės kūrėjas savanoris dim. leitenantas Petras Slavinskas (1946-08-05 – 2021-10-10)

Velionis buvo Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos narys Vilniaus apskrities skyriaus (LKKSS VAS) Pasieniečių būryje, 2009-06-02 – 2011-01-30 buvo LKKSS VAS valdybos narys.

Apdovanotas Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių ir Sausio 13-osios atminimo medaliais.

Atsisveikinimas su velionio palaikais 2021-10-12, antradienį, nuo 16:00 iki 21:00 val. Vilniuje M.K.Paco g. 4 (greta Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios) 2 salėje.

Karstas išnešamas 2021-10-13, trečiadienį, 12:00. Laidotuvės Vilniaus Liepynės kapinėse LKKSS VAS sklype.

Amžinąjį atilsį duok mirusiam, Viešpatie

 

Nuoširdi užuojauta artimiesiems ir bendražygiams

Sveikinimai Policijos dienos proga

Policijos dienos proga, Marijampolės policijos komisariato bendruomenę ir jos narius pasveikino Marijampolės būrio vadas, Edmundas Pranckevičius.

 Pasieniečių klubo narių vardu profesinės dienos proga Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkui Harimantui Poškevičiui, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kelių policijos skyriaus viršininkui Rolandui Gyliui ir Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kelių policijos skyriaus būrio vadui Evaldui Bendinskui (klubo nariui) perduoti suvenyrai ir palinkėta pateisinti Angelų sargų vardą, kuris ne tik garbė, bet ir didelis visuomenės įpareigojimas. Palinkėta visada būti ten, kur reikia – ginti, saugoti, padėti.

Marijampolės būrio informacija


Pagerbtas prieš 90 metų nužudyto pasienio policininko Jurgio Kybarto atminimas

 

 Spalio 4 d. Pasieniečių klubo valdybos pirmininkas Valentinas Novikovas bei klubo narys Antanas Žilėnas pagerbė prieš 90 metų prie demarkacinės linijos nužudyto pasienio policininko J. Kybarto atminimą.
     
Pagerbimo renginyje, be VSAT pareigūnų ir darbuotojų, dalyvavo ir Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis, Neries regioninio parko vadovė Audronė Žičkutė bei būrys mokinių iš Elektrėnų "Versmės" gimnazijos.
    
Daugiau fotografijų čia
  
Pasieniečių klubo narys 
Marius Zemenskas
Nuotraukos - VSAT Komunikacijos sk.
Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Greitai gimtadienį švęs:
Saulius STRIPEIKA
Gediminas ZAUTRA
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
VIDEO

PAVERGTŲJŲ SUKILIMAS Filmas apie Lietuvos žmonių tautinę išsivadavimo kovą su sovietų okupacija.

Žiūrėti čia

Prevencijos skyriaus parengtas filmukas apie birželio 29 d. Vilniuje minėtus Pasieniečių dieną ir VSAT 100-metį.

Žiūrėti čia

VSAT leidinys “Valstybės sienos apsaugos tarnybai - 100”

Žiūrėti čia

Istorinis filmas, skirtas valstybės sienos apsaugos 100-mečiui

Žiūrėti čia

Pavojingas pasieniečių darbas – BTV ekranuose nuo spalio 5 d. Visas laidas galite peržiūrėti adresu:

http://lnkgo.alfa.lt/visi-video/pasienio-sargyba/list

Lietuvos karių dienos minėjime pademonstruotas DW filmuota medžiaga apie Ukrainos-Rusijos pasienį (Eng)

Žiūrėti čia

Originali Lietuvos geležinkelių dovana Lietuvos 100-mečio proga
PARODOS
Užkrauta per 0.09 sekundes
3,068,475 unikalūs lankytojai