Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

Pasieniečių klubo Garbės nariui - Vaclovui Zabarauskui - 70! 🎉

 

 
Gausus būrys Klubo valdybos narių, VSAT bei kitų institucijų vadovų ir kolegų Jubiliejaus proga linkėjo stiprios sveikatos, užsibrėžtų siekių įgyvendinimo.
 
 
VSAT Vado pavaduotojas Antanas Montvydas, Vado vardu įteikė I-ojo laipsnio VSAT pasižymėjimo ženklą "Už nuopelnus", akcentuodamas sukauptą patirtį ir atliktus reikšmingus darbus VSAT.
 
 
Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla Policijos bendruomenės bei veteranų vardu dėkojo už bendradarbiavimą bei sveikindamas akcentavo pavyzdines Jubiliato savybes.
 
 
Klubo Valdybos pirmininkas Valentinas Novikovas pasveikino bendražygį, linkėdamas visokeriopos sėkmės bei įteikė dovaną. Prie sveikintojų būrio prisijungė ir Klubo Vilniaus būrio nariai.
 
 
V. Zabarauskas kalboje prisiminė tarnybos dienas, nuveiktus darbus, kolegas ir pasiektus rezultatus. Nuoširdžiai dėkojo už sveikinimus ir palinkėjimus.
 
Klubo Valdybos narys
Marius Zemenskas
 
Angelų sargų (Policijos) dienos šventiniai aidai girdisi ir šiandien!

 

Pasieniečių klubo valdybos pirmininkas Valentinas Novikovas kartu su nariu Kazimieru Lunecku profesinės šventės proga pasveikino Policijos generalinį komisarą Renatą Požėlą bei visą Policininkų bendruomenę, kaip padėkos simbolį įteikdami Klubo suvenyrą. Simbolizuojantį betarpišką pasieniečių ir policininkų bendradarbiavimą.
 
Pasieniečių klubo valdybos narys 
Marius Zemenskas

 

SUSITIKIMAS...

Vinco Kudirkos gimnazijoje Kudirkos Naumiesčio JPB nariai susitiko su Pasieniečių klubo Marijampolės būrio vadovu Edmundu Pranckevičiumi, kuris mokiniams papasakojo apie klubo veiklą, tikslus bei įsikūrimo istoriją. Pasieniečių klubo devizas „Buvome, esame, būsime“. Jo prasmė – sujungti buvusius, esamus ir būsimus pasieniečius, jų šeimos narius ir kitus šiai veiklai pritariančius žmones. Jis jungia ir pasienio apsaugos pradžioje tarnavusius Krašto apsaugos savanorius, ir karius, ir vėliau į vidaus reikalų sistemą perėjusius ar į ją atėjusius pareigūnus.

 

Klubo vadovas būrelio nariams linkėjo tapti pasieniečiais bei vėliau prisidėti prie Pasieniečių klubo veiklos. Edmundas pasidalino atsiminimais apie įvairius pasienio įvykius. Mokiniams buvo įdomu sužinoti apie šį klubą, o norėjusieji galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus bei gauti atsakymus. Vėliau klubo ir būrelio vadovai apsikeitė simbolinėmis dovanėlėmis, o būrelio nariai gavo po užrašų knygutę ir tušinuką su Pasieniečių klubo simbolika.

 Tekstas ir nuotraukos – VSAT Pagėgių rinktinės Bendruomenės pareigūnės Kristinos Minsevičiūtės

NETEKTIS...

2021 m. spalio 10 d., eidamas 76-uosius metus, po sunkios ligos mirė Lietuvos kariuomenės kūrėjas savanoris dim. leitenantas Petras Slavinskas (1946-08-05 – 2021-10-10)

Velionis buvo Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos narys Vilniaus apskrities skyriaus (LKKSS VAS) Pasieniečių būryje, 2009-06-02 – 2011-01-30 buvo LKKSS VAS valdybos narys.

Apdovanotas Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių ir Sausio 13-osios atminimo medaliais.

Atsisveikinimas su velionio palaikais 2021-10-12, antradienį, nuo 16:00 iki 21:00 val. Vilniuje M.K.Paco g. 4 (greta Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios) 2 salėje.

Karstas išnešamas 2021-10-13, trečiadienį, 12:00. Laidotuvės Vilniaus Liepynės kapinėse LKKSS VAS sklype.

Amžinąjį atilsį duok mirusiam, Viešpatie

 

Nuoširdi užuojauta artimiesiems ir bendražygiams

Sveikinimai Policijos dienos proga

Policijos dienos proga, Marijampolės policijos komisariato bendruomenę ir jos narius pasveikino Marijampolės būrio vadas, Edmundas Pranckevičius.

 Pasieniečių klubo narių vardu profesinės dienos proga Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkui Harimantui Poškevičiui, Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kelių policijos skyriaus viršininkui Rolandui Gyliui ir Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kelių policijos skyriaus būrio vadui Evaldui Bendinskui (klubo nariui) perduoti suvenyrai ir palinkėta pateisinti Angelų sargų vardą, kuris ne tik garbė, bet ir didelis visuomenės įpareigojimas. Palinkėta visada būti ten, kur reikia – ginti, saugoti, padėti.

Marijampolės būrio informacija


Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Šiandien gimtadienį švenčia
Valdas STRUMILA
Antanas TURČINAS

Rytoj gimtadienį švęs:
Rasa KRIKŠČIŪNIENĖ

Greitai gimtadienį švęs:
Audrius BRAZAUSKAS
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.19 sekundes
3,205,424 unikalūs lankytojai