Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

Pristatome autorinę fotografijų parodą „Laisvės šviesa naktyje“.

  Tai mūsų tarnybos kolegos, pareigūno, mėgėjo fotografo (panorusio likti anonimu) paroda, sudaryta iš 14 fotografijų skirtų Lietuvos Laisvės gynėjams pagerbti ir atminti, kurie žuvo 1991 m. sausio 13 d. naktį...

Parodą rasite kontekstiniame meniu "Mūsų kūryba". 

 

p.s. primename, kad šioje skiltyje yra publikuojami ir kiti mūsų kolegų kūriniai. Prašom apsilankyti ir palikti savo įvertinimus. Ačiū.

Klaipėdos būrys, Laisvės gynėjų diena ir video instaliacija...
Iškilmingoje Laisvės gynėjų rikiuotėje – ir Pasieniečių klubo nariai

Trečiadienio popietę LR Seimo Didžiajame kieme vyko iškilminga Laisvės gynėjų rikiuotė, kurioje be kitų organizacijų bei asmenų dalyvavo ir Pasieniečių klubo Vilniaus, Marijampolės ir Varėnos būrių atstovai.

Rikiuotės metu Aukščiausiosios Tarybos–Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis  bei LR Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen kreipėsi į susirinkusius rikiuotės dalyvius, dalinosi lemtingų 1991 m. sausio mėn. įvykių chronologija, svarstė apie šiandieninės visuomenės pilietiškumo brandą bei istorinės atminties reikšmę. Renginio pabaigoje dalyviai dalinosi prisiminimais, vaišinosi kareiviška koše ir arbata.

Po iškilmingo renginio, Klubo Valdybos pirmininkas Valentinas Novikovas kartu su klubo nariais LR Seimo Parlamentarizmo istorinės atminties skyriaus vedėjai Angonitai Rupšytei už ilgametį bendradarbiavimą ir įvairiapusę paramą, prisidedant ir prie žuvusių pasieniečių – A. Barausko bei G. Žagunio atminimo įamžinimo įteikė Klubo suvenyrą, kaip padėką.

Laisvės gynėjų dienai artėjant...

 

UŽ GYVYBĘ KOVOJANČIO VYRO ŠEIMA PRAŠO PAGALBOS
Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Šiandien gimtadienį švenčia
Lina PLATŪKIENĖ

Rytoj gimtadienį švęs:
Algimantas ARNASTAUSKAS

Greitai gimtadienį švęs:
Algimantas JUODKA
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.27 sekundes
3,238,788 unikalūs lankytojai