Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

Marijampolės aktyviausias...

 

Marijampolės būrio aktyvus narys Algimas Samuolis sudalyvavo 10-ąjame jubiliejiniame pėsčiųjų žygyje „KĘSTUTĖNAI“, kuris buvo skirtas Lietuvos nepriklausomybės 30-osioms atkūrimo metinėms, LLKS Jungtinei Kęstučio apygardai.

Sveikiname

Pasveikintas jubiliatas

Šių metų kovo 22d.Varėnos pasienio rinktinėje Pasieniečių klubo prezidentas Valentinas Novikovas ir Varėnos būrio vadas Gintautas Miškinis pasveikino Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės vado pavaduotoją, Pasieniečių klubo valdybos narį Vidą Mačaitį su 55-uoju Gimdadieniu.


        Susirinkusiems buvo pranešta,kad Klubo visuotinis susirinkimas kovo 2d.pritarė valdybos siūlymui--už ilgametį ir reikšmingą indėlį, vykdant Klubo veiklą, suteikti Vidui Mačaičiui Klubo garbės nario statusą.
        Šventinėje aplinkoje jubiliatui buvo įteiktas naujas garbės nario pažymėjimas.
Pasieniečių klubo prezidentas
Valentinas Novikovas

Marijampolės būrys Nepriklausomybės žygyje...

Kovo 11-tąją Marijampolės būrio narių atstovai praleido Kudirkos Naumiestyje Lietuvos Nepriklausomybės žygyje. Susirinko nemažas būrys žygeivių, kurie neabejingi Lietuvai. Didžioji dalis trasos buvo suplanuota pasienio su Rusija ruožu. Pirmas sustojimas buvo Kudirkos Naumiesčio užkardoje, kur žygeiviai buvo supažindinti su ginklais, pasienyje esančia įranga. Kinologai supažindino su keturkojų pagalbininkų atliekamais darbais pasienio ruože.

Palengvinti organizacinius rūpesčius organizatoriams padėjo Pasieniečių klubo Marijampolės būrio atstovas Antanas Varankovas ir kiti būrio nariai. Visi džiaugėsi ne tik pavasarėjančiu oru, bet ir pavaišinti koše.

Žygio dalyviams buvo įteiktos Pasieničių klubo atminimo dovanėlės.


Daugiau fotografijų iš renginio čia

Marijampolės būrio vado pavaduotojas
Edmundas Pranckevičius

 

KLAIPĖDOS BŪRYS PAMINĖJO KOVO 11-ĄJĄ

Dar kartą sveiki, mielieji ir dar kartą leiskite Jus pasveikinti su Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Kaip jau žinote, šįmet pirmą kartą dalyvavome Klaipėdos rajono savivaldybės organizuotoje Kovo 11-osios šventėje ir džiugu, kad mūsų Būrio dalyvavimas neliko nepastebėtas. Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, savo kalboje gausiai susirinkusiam jaunimui apie Lietuvos nepriklausomybę paminėjo, kad į renginį atvyko ir Lietuvos pasieniečių klubo nariai, kurie patys dalyvavo tų dienų įvykiuose ir gali daug papasakoti apie Nepriklausomybės atkūrimo istoriją.

Pateikiu Jūsų dėmesiui ką mums pavyko užfiksuoti renginio metu ir po jo. Geros ir darbingos ateinančios savaitės visiems.

Daugiau fotografijų iš renginio čia

Klaipėdos būrio vadas
Vytautas Zaksas
Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Gimimo dienos niekas nešvenčia!
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.09 sekundes
3,604,945 unikalūs lankytojai