Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

INFORMACINIS PRANEŠIMAS DĖL VISUOTINIO NARIŲ SUSIRINKIMO

PASIENIEČIŲ KLUBO VALDYBA

 

INFORMACINIS PRANEŠIMAS

2024 m. vasario 1 d.

 

Informuojame, kad Klubo narių visuotinis susirinkimas įvyks 2024 m. kovo 2 d. 11.00 val. Vilniaus kolegijos centriniuose rūmuose (Studentų g. 39 A, Vilnius).

Klubo visuotinio susirinkimo dienotvarkė:

1) klubo prezidento įžanginis žodis;

2) susirinkimo pirmininkaujančiojo, sekretoriaujančiojo ir balsų skaičiuotojų rinkimai;

3) klubo prezidento 2023 m. veiklos ataskaitos tvirtinimas;

4) klubo Revizijos komisijos ataskaitos tvirtinimas;

5) klubo Etikos komisijos ataskaitos tvirtinimas;

6) klubo narių grupės teikimo suteikti garbės nario statusą svarstymas;

7) klubo Pagėgių būrio perspektyvų svarstymas;

8) klubo veiklos plano gairių svarstymas;

9) apdovanojimai;

10) klubo narių pasisakymai;

11) kiti klausimai.

 

Primename:

1. Klubas yra priėmęs sprendimą grynųjų pinigų operacijų nebevykdyti, todėl visuotinio susirinkimo metu nario mokesčiai nebus renkami.

2. Nuo 2024 m. sausio 1 d. įsigalioja 30 Eur nario mokestis (15 Eur – neturintiems su darbo santykiais susijusių pajamų) už 2024 ir paskenius metus.

3. Klubo rekvizitai:
Pasieniečių klubas
Įmonės kodas: 195766053
A.s. LT35 7300 0100 7849 0759
AB bankas ,,Swedbank"
Savanorių pr. 2
LT-03116 Vilnius

 

__________

 

Kvietimas

KVIEČIAME PASIENIEČIŲ KLUBO NARIUS BEI JŲ ŠEIMŲ NARIUS Į RESPUBLIKINES RISTŪNŲ ŽIRGŲ LENKTYNĖS SARTAI 2024 🐎

2024 M. VASARIO 3 D. 10 VAL. ROKIŠKIO BŪRYS (VAD. GINTAUTAS MARGANAVIČIUS (MOB. 8 620 66134) KVIEČIA KLUBO NARIUS IR JŲ ARTIMUOSIUS SUSITIKTI SARTUOSE IR AKTYVIAI PRALEISTI LAIKĄ.

Atvykę į renginio vietą ieškokite mėlynos spalvos palapinės ⛺ esančios netoli geltona spalva nudažyto namo. Šventėje veiks mugė, tačiau galite ir atsivežti įvairių vaišių bei pasidalinti su Klubiečiais.

Iki susitikimo!

Pirmas šiais metai susiėjimas bunkeryje…

Skamba gražiai, bet kaip dažniausiai paskutiniu laiku pasidarbuoti ir pasitvarkyti susieiname dviese. Suprantama ne kažką ir nuveiksi tokiomis pajėgomis.

 Buvome pasiruošę truputį užsiimti hidroizoliaciniais darbais, bet juk už lango dar žiema tai teko tik labai minimaliai ir tai tik eksperimento tvarka truputį pateplioti.

Dar truputį užsiėmėm elektros instaliacijos darbais, kad sumažinti prailgintuvų laidų per koridorių.

 Na o svarbiausias darbas buvo naujo gyventojo bunkeryje apgyvendinimas. Jau senokai vargšelis sušalęs stovėjo atsukęs nuogą užpakalį damoms…

 Vyrukas buvo aprengtas pagal paskutinį pasienietiškos mados šauksmą, žodžiu kaip priklauso. Buvo apgyvendintas šalia tų pačių pasienio damų, o priekyje visų kaip ir dera mus sutinka mūsų vadas.

 Klaipėdos būrio informacija

Paminėtos 1991 m. Sausio įvykių 33-iosios metinės

 

Sausio 8-13 d. Lietuvos pasieniečiai, kartu su visos Lietuvos žmonėmis paminėjo 33-ąsias 1991 m. Sausio įvykių metines.

Pirmadienį, sausio 8 d., Lietuvos Respublikos Seime buvo organizuotas forumas Liteuvos jaunimui „Visuomenės pilietiškumas ir sąmoningumas 1991 metais ir dabar“. Jame, be įvairių šalies bendrojo ugdymo mokyklų vyresniųjų klasių moksleivių, dalyvavo dalis Pasieniečių mokyklos kursantų bei Pasieniečių klubo nariai. Po Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės Nilsen sveikinimo, įtraukiantį pranešimą padarė Seimo narys, garsus karo istorikas Valdas Rakutis. Pasisakė, kaip pati prisitatė, sąjūdietė, viena iš Sąjūdžio akcijų koordinatorių Angonita Rupšytė. Savo įžvalgomis apie pirmuosius žingsnius, saugant atkurtą Lietuvos nepriklausomybę pasidalijo klubo prezidentas Valentinas Novikovas.

Apie Jaunojo pasieniečio būrelių veiklą ir pasieniečio profesijos pasirinkimo galimybes papasakojo Medinikų būrio vadas Pasieniečių mokyklos pareigūnas Marius Zemenskas.

Sausio 11 d. vyko renginiai prie Televizijos bokšto, kur taip pat dalyvavo klubo Vilniaus būrio nariai. Visų renginių koordinatoriaus pareigas šiemet garbingai prisiėmė klubo valdybos narys Kazimieras Luneckas.

Kaip ir kasmet Laisvės gynėjų dienos išvakarėse Seime, sausio 12 d., Seimo vitražų galerijoje, buvo surengta tradicinė Laisvės gynėjų rikiuotė, kurioje visada dalyvauja dauguma į nevyriausybines organizacijas susivienijusių Laisvės gynėjų.

Pasieniečiai, kurie sudarė bene didžiausią būrį tuometinės Aukščiausiosios Tarybos (Parlamento) gynėjų, aktyviai rikiuotėje dalyvavo ir šiemet. Daugiausia buvo Vilniaus, Varėnos, Marijampolės būrių atstovų. Rikiuotėje tradiciškai dalyvavo ir būsimieji pasieniečiai – Pasieniečių mokyklos kursantai su kuratore Ramune Kazliene.

Rikiuotės vadas Česlovas Jezerskas raportavo pirmajam atkurtos Lietuvos vadovui Atkuriamojo Seimo pirmininkui prof. Vytautui Landsbergiui. Gynėjus pasveikino Lietuvos Kariuomenės vadas Valdemaras Rupšys.

1990 m. kovo 11 d. salėje, kur buvo atkurta Lietuvos Nepriklausomybė, įvyko Laisvės gynėjų tradicinis susitikimas. Prof. V. Landsbergio kalba, Lietuvos Kariuomenės vado įžvalgos apie mūsų šalies gynybos startegiją ir taktiką, Seimo Nacionalinio saugumos ir gynybos komiteto pirmininko Lauryno Kasčiūno mintys apie visuotinę šalies gynybą buvo išklausyti su dideliu dėmesiu.

 Po susitikimo salėje, laisvės gynėjai pasivaišinę kareiviška koše ir arbata, pabendravę tarpusavyje toliau rinkosi dalyvauti kituose Sausio įvykių minėjimo renginiuose.

Daugiau fotografijų iš renginio čia

Loreta Dumbauskienė

Klubo narių naujametinis vakarėlis

Šių metų gruodžio 29d. Pasieniečių klubo nariai Naujoje Vilnioje "Dūmų fabrike", modernioje ir autentiškoje kultūrinėje erdvėje (2020m. atidarytas kraftinis alaus bravoras) susirinkom į Naujametinę vakaronę.


Bravoro gaspadorius Gintaras Bingelis papasakojo apie alaus kelią nuo viduramžių iki šių dienų, apie įvairias alaus gamybos technologijas, apie veikiančio bravoro produktus, dalyvavom degustacijos procese.


Po edukacinės programos, dalyviai buvo suskirstyti į 4 komandas - vyko konkursai, žaidimai ir be abejo klubiečių pamėgta diskoteka, kolegiškai pabendrauta, išsikalbėta.

 

Atsisveikindami visi nuoširdžiai padėkojom vakaronės organizatoriams ir jos "varikliukams" Artūrui Čeidai ir Kazimierui Luneckui už puikų organizavimą ir praleistą laiką.

Daugiau fotografijų iš renginio čia

Valentinas Novikovas


Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Šiandien gimtadienį švenčia
Artūras JATULIS

Rytoj gimtadienį švęs:
Jūratė TUZIKIENĖ
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.08 sekundes
3,568,936 unikalūs lankytojai