Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

IN MEMORIAM

Mildaras Skripka (1957 - 2022)

Iš šio pasaulio išėjo mūsų gyvenimo herojus, mylimas tėtis, brangus tėvukas, draugas, šaulys, Pasieniečių klubo narys, talentingas, darbštus ir gražus žmogus. 
 
Pašarvotas bus Šakių laidojimo namuose "Tyla", Islandijos g. 6 Šakiai. Kovo 30 d. 15 val.
 
Šv. Mišios vyks kovo 31 d. 8 val. Šakių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje.
 
Išlydėjimas iš laidotuvių namų į Garliavos kapus įvyks 13 val. Kovo 31 d.

Prašau gerbti mus, artimuosius, mums labai sunku, tad be reikalo neklausinėkit detalių, negraudinkit su liūdnais žodžiais. Jo siela jau ilsisi danguje. Pagerbti Mildarą bus galima baltomis rožėmis, tyloje, maldoje.

Užuojauta visiems kurie pažinojo Mildarą! 🖤 Viešpats arti tų, kurių širdys sudužusios. Jis gydo sudužusias širdis, žaizdas jų sutvarsto. Jis nušluostys kiekvieną ašarą nuo jų akių, nebebus daugiau mirties, nei liūdesio, nei dejonės, nei daugiau nebebus, nes kas buvo pirmiau-praėjo. Aš viska galiu Kristuje, kuris mane stiprina.
Nuoširdi užuojauta artimiesiems ir bendražygiams.

Pasieniečių klubas
Pasieniečių mokyklos kursantai susipažino su VSAT pareigūnų veikla pajūryje

Tokia galimybė – ne visiems, o geriausiems pagal pirmojo pusmečio reitingą. Praėjusį savaitgalį keliolika kursantų su kuratoriais Ramune Nariūnaite ir Vasilijumi Stacevič Pasieniečių mokyklos autobusu iškeliavo prie Baltijos jūros.

Palanga, Klaipėda, Karklė… Pastarojoje – nuo Antrojo pasaulinio karo likę vokiečių gynybiniai įtvirtinimai „Memel-Nord“. Apžiūrėjo ir juos, ir ten įrengtą pasieniečių veiklai skirtą ekspoziciją. Gidu pabuvo Pasieniečių klubo Klaipėdos būrio vadas, Neringos pasienio užkardos (PU) Kopgalio stacionaraus stebėjimo posto (SSP) sargybos vyresnysis Gediminas Povilaitis. Tai puikus būdas plėtoti Pasieniečių klubo Medininkų ir Klaipėdos būrių bendradarbiavimą.

 

Paskui keltu – ne tik per Kuršių, bet ir per laiko marias… Neringos PU Kopgalio atraminiame punkte apžiūrėjo pasieniečių laivus: pakrančių apsaugos laivo „Aleksandras Barauskas“ kapitonas su įgula visą kompaniją pakvietė ant denio. Būsimieji pasieniečiai susipažino su Kopgalio SSP darbu. Kas žino, gal kažkuriam kursantų šią vasarą, gavus diplomą, teks čia dirbti?

 

Teksto autorius – Pasieniečių mokyklos vyriaus. specialistas Gintautas Stalnionis

Nuotraukos – R. Nariūnaitės ir V. Stacevič

PASIENIEČIŲ KLUBO VALDYBOS

P R A N E Š I M A S

 2022 m. kovo 22 d.

 

Gerbiamieji Klubo nariai,

Informuojame, kad Visuotinis ataskaitinis Pasieniečių klubo susirinkimas įvyks š. m. balandžio 2 d. 11.00 val. Vilniaus kolegijos Agrotechnologijų fakulteto pagrindiniuose rūmuose (buvęs Lietuvos Edukologijos universiteto pastatas) adresu: Studentų g. 39a, Vilniuje.

Pagrindinis įėjimas nuo upės pusės ties viduriniaja pagrindinių rūmų kolonada. Susirinkimo vieta trečio aukšto didžiojoje salėje (prie pagrindinio įėjimo yra veikiantis liftas).

Atvykstantiems su transportu, siūloma įvažiuoti į Kolegijos teritorijos automobilių stovėjimo aikštelę Studentų gatve, kur už posūkio tarp bendrabučio ir spaudos kiosko bus užtvaras (dėl įleidimo skambinti budėtojui tel. 8 640 48209, Arvydo Kerbelio mob. tel. nr.: 8 682 22910).

 

PASIENIEČIŲ KLUBO VISUOTINIO SUSIRINKIMO DARBOTVARKĖ:

 Visuotinio susirinkimo pradžia: 11.00 val. (Klubo nario mokesčių rinkimas nuo 10.00 val.).

1. Klubo Valdybos pirmininko pasveikinimas.

2. Naujų narių priėmimas ir pažymėjimų įteikimas.

3. Susirinkimo pirmininko, sekretoriaus ir balsų skaičiuotojų rinkimas.

4. Pasieniečių klubo valdybos 2021 m. veiklos ataskaitos tvirtinimas.

5. Klubo Etikos komisijos ataskaitos tvirtinimas.

6. Klubo Revizijos komisijos ataskaitos tvirtinimas.

7. Klubo 2022 m. veiklos plano projekto svarstymas ir pasiūlymų teikimas.

8. Klubo įstatų keitimas.

9. Koncertas.

10. Apdovanojimų ir suvenyrų įteikimas.

11. Bendra nuotrauka.

12. Furšetas.

 

Norintiems susimokėti nario mokesčius vietoje, siūlome atvykti valandą anksčiau!

Negalintys dalyvauti Susirinkime klubo nariai savo balsavimo sprendimus bei pasiūlymus darbotvarkės klausimais gali pateikti el. p. pasienieciuklubas@gmail.com iš anksto, bet ne vėliau, kaip iki š. m. kovo 25 d.

arba

suteikti savo balsą, raštu įgaliojant dalyvausiantį susirinkime kitą klubo narį arba būrio vadą (rašytiniai įgaliojimai pateikiami sekretoriatui balsams suskaičiuoti iki susirinkimo pradžios)

Primename, kad būriai atvyksta su savo vėliavomis, kurias pastatyti taip pat reikėtų iki susirinkimo pradžios.

 Klubo valdyba

Mieli pareigūnai, buvę pareigūnai,

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie paramos Ukrainai ir kviečiame tęsti šį darbą dėl kilnaus tikslo.

Kviečiame pakartotinai, kas nespėjo pirmame etape, aukoti seno pavyzdžio uniformos dalis, t. y LU demisezonines striukes, LU švarkus ir LU kelnes. Drabužiai turi būti be skiriamųjų ženklų (būtina juos nuardyti!), švarūs, mažai dėvėti arba nauji, tvarkingi, tinkami tolesniam dėvėjimui.

Taip pat, labai reikalingos naudotos, bet geros būklės kuprinės.

 

  • Iki šių metų kovo 29 d. 10 val. seno pavyzdžio uniformą ir kuprines perduokite pasienio užkardos vado paskirtam atsakingam asmeniui arba savo padalinio darbuotojui, atsakingam už aprūpinimą uniforma.

  • Iki šių metų kovo 30 d. 13 val. surinkta lauko uniforma ir kuprinės turi būti pristatytos į pasienio rinktinę darbuotojui, atsakingam už aprūpinimą uniforma.

  • Iki šių metų kovo 31 d. 17 val. iš pasienio rinktinių surinkta uniforma ir kuprinės turi būti atvežtos į tarnybos centrinį sandėlį (Savanorių per. 2, Vilniuje), kur jos bus paruoštos tolesniam perdavimui. 

Klubo valdybos informacija

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Šiandien gimtadienį švenčia
Lina PLATŪKIENĖ

Rytoj gimtadienį švęs:
Algimantas ARNASTAUSKAS

Greitai gimtadienį švęs:
Algimantas JUODKA
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.31 sekundes
3,238,846 unikalūs lankytojai