Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

LIETUVOS LAISVĖS GYNIMUI – 25

Krepšinis Švenčionyse

Laisvą penktadienio vakarą Pasieniečių mokyklos kursantai, buvę Jaunojo pasieniečių būrelio nariai, buvo pakviesti dalyvauti Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos iniciatyva organizuoto renginio „Naktis mokykloje“ projekte „Sveikata visiems“.

Projektas skirtas propaguoti sveiką gyvenimo būdą, stiprinti Švenčionių rajono tarpinstitucinį bendradarbiavimą, populiarinti krepšinį ir sportą. Vėlų lapkričio 13-osios, penktadienio, vakarą krepšinio varžybose susirungė įvairaus amžiaus, skirtingų organizacijų, tame tarpe ir pasieniečių, komandos. Dauguma dalyvių yra baigę Zigmo Žemaičio gimnaziją.

Pasieniečių klubo Ignalinos būrio bei VSAT Švenčionių užkardos vadas Algirdas Andrulionis, kaip vienas iš uoliausių jaunojo pasieniečio būrelių (JPB) organizatorių, pakvietė ir buvusius JPB narius, dabar jau Pasieniečių mokyklos kursantus, dalyvauti šiose varžybose.

Be pasieniečių čia susirungė ir kitos pajėgios rajono savivaldybės darbuotojų, policijos komisariato, Švenčionių Zigmo Žemaičio, Švenčionėlių „Mintaujos“ ir Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazijų komandos.

Deja, kursantų komanda prizinės vietos neužėmė. Varžybų nugalėtoja tapo šeimininkų – Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos ekipa.

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos kolektyvas savo bendruomenės narius ir bičiulius jau antrą kartą pakvietė į renginį „Naktis mokykloje“ ir tikisi, kad jis taps tradiciniu.Daugiau nuotraukų čia


Demokratija - tai, kai visų galimybės vienodos: vilkai gali ėsti avis, o avys - vilkus...
Pagerbtas pasieniečio Jurgio Kybarto atminimas

2015-10-02
Vievis

Penktadienį Elektrėnų savivaldybės Baltamiškės kaime ir Vievio kapinėse buvo pagerbtas 1931 m. spalio 4 d. nukauto Lietuvos Pasienio policijos Trakų baro V rajono 4-osios sargybos pasieniečio Jurgio Kybarto atminimas.

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Rytoj gimtadienį švęs:
Vainius BUTINAS
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.13 sekundes
3,547,365 unikalūs lankytojai