Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

Pasieniečių klubo aktyvistai susitiko su naujuoju VSAT vadu Renatu Požėla

2015-07-29
Vilnius

(Pasieniečių klubo sekretorė Loreta Dumbauskienė)

Trečiadienį (liepos 29 d.) Valstybės sienos apsaugos tarnybos Centrinėje įstaigoje susirinkę į eilinį posėdį Pasieniečių klubo valdybos nariai susitiko su Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadu Renatu Požėla ir aptarė bendradarbiavimo perspektyvas.

Klubo prezidentas Algimantas Songaila supažindino pasieniečių vadą su klubo veikla, jos tikslais, siekais ir pasitaikančiais sunkumais. Susitikime dalyvavo ir vado pavaduotojas štabo viršininkas Valentinas Novikovas, taip pat klubo valdybos narys.

VSAT vadas pareiškė klubo veiklai visiškai pritariantis ir pažadėjo jį aktyviai palaikyti. Pasidomėjo kaip organizuojama veikla, kokie žmonės stoja į klubą? Pasidalino įžvalgomis, kaip galima praplėsti tarpusavio bendradarbiavimą rengiant bendrus projektus. Pažadėjo kviesti klubo narius dalyvauti VSAT renginiuose. R. Požėlos nuomone, tarnybos darbuotojai – klubo nariai turi puikią galimybę pasinaudoti ir VSAT intraneto galimybėmis viešinant ir populiarinant klubo veiklą.

Klubo valdybos pirmininko pavaduotojas Artūras Čeida papasakojo, kaip klubas siekia palaikyti Lietuvoje veikiančių jaunojo pasieniečio būrelių veiklą. To pasekoje Pasieniečių mokykloje jau dvejus metus organizuojama bendra stovykla su jaunaisis šauliais ir jaunaisiais policijos rėmėjais. Paaiškėjo, kad ši veiklos sritis tai pat labai domina pasieniečių vadą ir jai ateityje žadama reikiama parama.

Klubo valdybos narys Kazimieras Luneckas paprašė VSAT vadą susitikti su klubiečiais, o prezidentas pakvietė vadą įstoti į klubą. Pažadas gautas!

Klubo sekretorė Loreta Dumbauskienė papasakojo, kad klubas teikia svarią paramą Pasieniečių muziejui. Klubo narių dėka muziejus dažnai pasipildo naujais eksponatais, jų dėka rengiamos įdomios parodos. R. Požėla pasinaudodamas proga pažadėjo perduoti muziejui neseniai „pakrikštyto“ pakrančių apsaugos laivo „Aleksandras Barauskas“ maketą ir pateikė klubui pasiūlymą artimiausiu metu nuvežti į Klaipėdą ir parodyti laivą A. Barausko dukrai – klubo garbės narei Onai Marijai Brasiūnienei.

Susitikimo metu visi susitikime dalyvavę klubo aktyvistai buvo apdovanoti Valstybės sienos apsaugos 95-mečio ženkleliais. Prezidentui įteiktas suvenyrinis proginis medalis. Jis taip pat keliaus į Pasieniečių muziejų.

VALSTYBĖS DIENĄ KLUBIEČIAI PASITIKO LIETUVIŠKOSE LENKIJOS ŽEMĖSE

2015-07-04
Lenkija

(Pasieniečių klubo sekretorė Loreta Dumbauskienė)

Šeštadienio rytą grupelė Pasieniečių klubo (klubas) narių išsirengė į kaimyninę Lenkiją aplankyti kažkada Baltų - jotvingių - genčiai priklaususio Šiurpilių piliakalnio, tautiečio Petro Lukoševičiaus įrengtos prūsų gyvenvietės bei Punsko, Seinų miestelių, pasižvalgyti po Vygrių vienuolyno ansamblį. O kitą dieną išbandė jėgas plaukime baidarėmis.

SVEIKINIMAS

SVEIKINIMAS

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Šiandien gimtadienį švenčia
Vainius BUTINAS
Greitai gimtadienį švęs:
Sandra SASNAUSKIENĖ
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.17 sekundes
3,547,430 unikalūs lankytojai