Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

KUDIRKOS NAUMIESČIO JAUNOJO PASIENIEČIO BŪRELIO VEIKLA
2013-05-09
Kudirkos Naumiestis

(Kudirkos Naumiesčio užkardos „Jaunojo pasieniečio“ būrelio informacija)


2013 m. gegužės 08 d., Kudirkos Naumiesčio užkardos „Jaunojo pasieniečio“ būrelis, turėjo užsiėmimą rimta tema: Sienos kontrolės nuostatai. Kartu su būrelio vadovu Vygintu Kuru užsiėmimus moksleiviams pravedė sargybų skyriaus jaunesnysis specialistas Liudas Balčiūnas ir vyresnysis pasienietis Šarūnas Kalvaitis.

Plačiau apie šį renginį skaitykite čia


Pasieniečių mokyklos "Jaunojo pasieniečio" būrelio nariai mokėsi rikiuotės elementų
2013-05-08
Medininkai

(Pasieniečių mokyklos „Jaunojo pasieniečio“ būrelio informacija)


Gegužės 8 d. jaunieji pasieniečiai nepabūgo pavasariško karščio ir susitiko Pasieniečių mokykloje. Šįsyk jaunuoliai rikiuotės aikštėje mokėsi rikiuotės elementų.

Plačiau apie šį renginį skaitykite čia


ĄŽUOLŲ GIRAITĖ
Gerbiami klubo nariai,

Klubo valdybos vardu norime kartu su Jumis pasidžiaugti, kad šiais metais klubas, pažymintis savo veiklos 10-metį, turėjo gražią šventę Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje.

Tačiau tuo mūsų jubiliejiniai metai dar nesibaigė. Kaip yra numatyta klubo 2013 m. veikos plane, turime pasodinti šiam jubiliejui skirtą ąžuolų giraitę. Šis renginys jau suplanuotas, nemažas klubo narių kolektyvas prisideda ir prie jo organizavimo. Todėl norime pakviesti Jus ir Jūsų šeimos narius į Ąžuolų giraitės sodinimo šventę š. m. gegužės 11 d. (šeštadienį) nuo 10.00 val. Medininkų k. Vilniaus r. sav. prie Juozapinės kalno.

Atvykimas: 2013 m. gegužės 11 d. 10.00 val. į Medininkų k. prie Juozapinės kalno esančią automobilių stovėjimo aikštelę (atvykus į Medininkus – važiuoti pro pilį ir bažnyčią, toliau – pagal rodyklę į Juozapinės ir Aukštojo kalnus).

Bendros pastabos:
1. Vykstame savo transportu, o kas neturi tokių galimybių – registruojasi kuo anksčiau pas klubo sekretorę Loretą Dumbauskienę (tel. 8 5 219 82 65, 8 663 69341, el. paštu pasienieciuklubas@gmail.com) arba patys susitaria su kolegomis, pas kuriuos bus vietos automobiliuose.
2. Apranga – darbinė (guminiai batai, darbo pirštinės);
3. Su savimi turėti gerą nuotaiką, geriamojo vandens, lengvų užkandžių, pagal galimybes – kastuvą arba grėblį.

Klubo valdyba

"KĘSTUTĖNŲ" ŽYGYJE"
2013 m. balandžio 13 dieną Šilalės rajono ir Lietuvos neabejingi savo krašto istorijai žmonės buvo pakviesti rinktis Bijotuose prie D. Poškos Baublių muziejaus, Šilalės raj. ir pėsčiomis įveikti apie 33 kilometrų trasą partizanų takais.

Žygyje „Kestutėnai“ dalyvavo ir Kudirkos Naumiesčio užkardos „Jaunojo pasieniečio“ būrelio komanda „Zanavykai“.

Plačiau apie šį renginį skaitykite čia.

TURISTINIS ŽYGIS DVIRAČIAIS

Lazdijų rinktinė siekdama paminėti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje devintąsias metines ir Europos dieną bei propaguojant aktyvų poilsį š.m. gegužės 4 d. organizuoja IX-ąjį turistinį žygį dviračiais. Žygis suplanuotas po Metelių regioninį parką ir apylinkes.

Organizatoriai maloniai kviečia Jus ir Jūsų šeimos narius smagiai praleisti laiką.

Šis renginys yra įtrauktas į Pasieniečių klubo metinį veiklos planą, todėl maloniai prašome Klubo narius norinčius dalyvauti - registruotis el. p. pasienieciuklubas@gmail.com, arba tel. 8 663 69341 ir dalyvauti žygyje su Pasieniečių klubo komanda.

Kvietimas į žygį čia
Žygio programa čia
Žygio schema čia

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Greitai gimtadienį švęs:
Audronius BEIŠYS
Gintaras DVARVYTIS
Kristina LAUCIUVIENĖ
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.15 sekundes
3,348,079 unikalūs lankytojai