Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

XI tarptautinis žygis dviračiais

2015-05-01
Lazdijai

Šiemet gegužės 1 dieną sukako 11 metų, kai Lietuva tapo ES nare. Pažymint šią datą Lazdijų rinktinė kasmet organizuoja žygį dviračiais po apylinkes. Keletas mūsų klubo narių taip pat prisijungė prie kitų bendraminčių, suvažiavusių ne tik iš įvairių Lietuvos vietovių, bet ir iš Lenkijos ir Baltarusijos.

II žygis Gintarui Žaguniui atminti
IŠVYKA Į ŠIAULIUS

2015-04-18
Šiauliai

Šeštadienį Pasieniečių klubo nariai su šeimomis iš Vilniaus, Vilkaviškio, Kudirkos Naumiesčio ir Klaipėdos apsilankė Lietuvos kariuomenės Karinių Oro Pajėgų Šiaulių aviacijos bazėje, kur susipažino su šios bazės darbu, taip pat bendravo su VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Zoknių užkardos pasieniečiais, vėliau apsilankė Šiaulių "Aušros" muziejaus Chaimo Frenkelio viloje ir unikaliąjame Kryžių kalne.

AKTYVUS POILSIS
Kovo 28 d. 11 val. Palangoje nuo Jūratės ir Kastyčio skvero planuojamas žygis į Šventąją.

Besidominčius aktyviu poilsiu ar tik norintys turiningai praleisti laiką kviečiami atvykti į gintarinę Palangą.

Daugiau skaitykite: © Lietuvos žinios. Pavasarį Palanga pasitiks švęsdama

PASIENIEČIUI KINOLOGUI - APLINKOSAUGININKŲ PADĖKA
Sėkmingai aplinkosaugininkams jų reido metu talkinęs Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) kinologas sulaukė Aplinkos ministerijos padėkos.

Ją trečiadienį Vilniaus rinktinės Kinologijos skyriaus vyriausiajam specialistui Ričardui Dikui už aktyvų dalyvavimą padedant vykdyti aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę įteikė Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos direktorius Vytautas Eidikonis.

Praėjusią savaitę Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos inspektoriai surengė reidą, kuriame dalyvavo ir VSAT Vilniaus rinktinės Kinologijos skyriuje dirbantis R. Dikas su tarnybine vokiečių avigane Tanja. Reido tikslas – patikrinti, kaip laikomasi žvejybos taisyklių bei kitų aplinkos apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų, ypatingą dėmesį kreipiant į šiurkščių žvejybos taisyklių pažeidimų atskleidimą.

Reidas vyko Neries ir Nemuno upėse, Jonavos, Kaišiadorių ir Kauno rajonuose. Jame taip pat dalyvavo ir neetatiniai aplinkos apsaugos pareigūnai.

Bendros priemonės metu buvo nustatyta 10 žvejybos taisyklių pažeidėjų. Keli iš jų, pamatę prie kranto artėjančią aplinkosaugininkų valtį, norėjo sprukti, tačiau plaukiojimo priemonėje išvydę Tanją, tokio sumanymo atsisakydavo. Pažeidėjams užteko nuovokos numatyti, kad pasprukti nuo tokio dresuoto pasieniečių šuns nėra jokių galimybių.

Ričardas Dikas yra Pasieniečių klubo Vilniaus būrio narys.

Informacijos šaltinis Valstybės sienos apsaugos tarnybos interneto tinklalapis www.pasienis.lt
Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Rytoj gimtadienį švęs:
Vainius BUTINAS
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.22 sekundes
3,547,380 unikalūs lankytojai