Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

SUSITIKIMAS SU JAUNAISIAIS PASIENIEČIAIS KUDIRKOS NAUMIESTYJE

2014-01-22
Kudirkos Naumiestis

(Pasieniečių klubo vadybos sekretorė Loreta Dumbauskienė)Šaltą sausio trečiadienį (22 d.) Pasieniečių klubo (klubas) atstovai susitiko su Kudirkos Naumiesčio jaunaisiais pasieniečiais. Susitikimas įvyko šio miestelio Jaunojo pasieniečio būrelio (JPB) vadovo, klubo nario Vyginto Kuro iniciatyva. Klubą atstovavo Klubo valdybos narė Loreta Dumbauskienė, Marijampolės būrio vadas Edmundas Pranckevičius, jo pavaduotojas Antanas Varankovas, narys Audrius Brazauskas bei klubo narė, VSAT Pasieniečių mokyklos viešųjų ryšių vyriausioji specialistė ir šios mokyklos JPB koordinatorė Dangutė Kivilšienė.

Pirmasis susitikimas su moksleiviais vyko Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos aktų salėje. Į renginį buvo pakviesti ne tik būrelio nariai, bet ir kiti vyresniųjų klasių moksleiviai, kurie turėjo puikią progą artimiau susipažinti su pasieniečio profesija ir pagrindine pasieniečių "kalve" - Pasieniečių mokykla. Išsamų šios profesinės mokyklos pristatymą padarė D. Kivilšienė, atsakė į klausimus, susijusius su atrankos į Pasieniečių mokyklą tvarka.
Vėliau moksleiviams buvo pristatyta Pasieniečių klubo veikla, o Marijampolės būrio klubiečiai - pirmieji Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos pasieniečiai - pasidalijo prisiminimais apie tai, kokius likimo išbandymus teko patirti jiems, pradedant mūsų valstybės sienų apsaugą 1990-1991 m. Vėliau, jau siauresniame rate, dalyvaujant tik būrelio nariams, renginio svečiams ir VSAT Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos vadui Dainiui Stepšiui, buvo atsakoma į kitus moksleivių klausimus bei diskutuota aktualiomis su JPB veikla susijusiomis temomis.

Kudirkos Naumiesčio JPB vadovas V. Kuras iškėlė klausimą, kaip klubas galėtų prisidėti prie būrelių veiklos išvystymo tokiu lygiu, kokiu, pavyzdžiui, veikia Jaunieji šauliai. Kėlė klausimą dėl būrelių vadovų apmokymo. A. Varankovas pasiūlė išplėsti būrelio sudėtį pageidaujančiais į tokią veiklą įsitraukti ir kitų Šakių rajono mokyklų moksleiviais. L. Dumbauskienė užtikrino, kad klubo valdyba yra rimtai nusiteikusi palaikyti JPB veiklą Lietuvoje ir sutinka tapti tos veiklos koordinatoriumi. Pažadėjo užmegzti rimtesnius ryšius su Lietuvos Šaulių sąjunga, informuoti apie ketinimus ir paramos būtinumą VSAT vadovybę.

Po renginio Vinco Kudirkos gimnazijoje, klubo nariai susipažino su miestelio įžymiausiomis vietomis ir paminklais, apsilankė Kudirkos Naumiesčio užkardoje.


Taip pat informaciją apie šį renginį galite paskaityti mūsų tinklapio skyrelyje - "Jaunieji pasieniečiai" čiaDaugiau nuotraukų čiaDokumentų projektai

Dėmesio.


Startavo nauja rubrika - Pasieniečių klubo rengiamų dokumentų projektai.

Susipažinti su Klubo rengiamais dokumentais iki jie bus įteisinti galėsite paspaudę šią nuorodą http://www.pasienieciuklubas.lt/viewpage.php?page_id=46 arba tinklapio navigacijos pagalba (kairė meniu) užvadinta Dokumentų projektai.


Renginys kuriame dalyvavo ir Pasieniečių klubo nariai

RENGINIAI KUR DALYVAVO PASIENIEČIŲ KLUBO NARIAI
Romo Eidukevičiaus nuotraukosDaugiau nuotraukų čia
SAUSIO 13-OJI - TRADICIJA KLAIPĖDOS BŪRYJE
2014-01-12
(Klaipėdos būrio vadas Rolandas Smilingis)


Tradiciškai Sausio 13-ąją - Laisvės gynėjų dieną susirinko paminėti Pasieniečių klubo Klaipėdos būrio nariai ir bendražygiai.

INFORMACIJA DĖL VISUOTINIO ATASKAITINIO SUSIRINKIMO
Informuojame, kad Pasieniečių klubo visuotinis ataskaitinis susirinkimas įvyks š. m. vasario 1 d., šeštadienį, 11 val. Vilniaus įgulos Karininkų ramovės aktų salėje.

Preliminari darbotvarkė

1. Dėl Klubo valdybos 2013 m. veiklos ataskaitos svarstymo ir tvirtinimo (pranešėjas A. Songaila);
2. Dėl Etikos komisijos 2013 m. veiklos ataskaitos pristatymo ir tvirtinimo (pranešėjas J. A. Paužolis);
3. Dėl Revizijos komisijos 2013 m. veiklos ataskaitos pristatymo ir tvirtinimo (pranešėjas J. Greičius);
4. Dėl Klubo 2014 m. veiklos plano projekto pristatymo ir aptarimo (pranešėjas A. Čeida);
5. Pasisakymai;
6. Dėl apdovanojimų, klubo nario pažymėjimų įteikimo (A. Songaila);
7. Koncertas. Vakaronė.

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Greitai gimtadienį švęs:
Vytautas POLIŪNAS
Vida BRAZAUSKIENĖ
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.19 sekundes
3,411,973 unikalūs lankytojai