Navigacija
Bendraujame
Remėjai
UAB “Apastras”

Pajūrio regioninio parko direkcija

KOVO 11 PAMINĖJIMAS KLAIPĖDOJE
2013-03-11
Klaipėda

(Būrio vadas Rolandas Smilingis)Klaipėdoje būrio nariai ir bendražygiai kaip ir suplanuota būrio metiniame plane susirinko paminėti Kovo 11-osios -Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos.

Susirinkę Būrio būstinėje - Pakrančių apsaugos rinktinėje įsteigtame pasieniečių muziejuje prie kavos puoduko ilgai dalinomės prisiminimais apie prabėgusius tarnybos metus.

Susirinkime taip pat pritarta ir keliems esminiams Būrio informacijos sklaidos reikalams - tai:
1. sukurta ir vienbalsiai patvirtinta Būrio narių informavimo schema. Nes daugėjant narių skaičiui atsiranda sunkumų su informacijos sklaida. Informavimo schemos dėka bent ateityje kviečiant į susitikimus ar renginius ar įvykius manome nebekils sunkumų bus žinoma kas ir kada galės sudalyvauti.
2. Užregistruota Pasieniečių klubo Klaipėdos būrio ir bendražygių grupė "Facebook'e". Į šią kol kas slaptą grupę kviečiami visi Pakrančių apsaugos rinktinės veiklos teritorijoje dirbę ir tebedirbantys pareigūnai ir tarnautojai. Grupė sukurta dėl kelių tikslų - tai tam, kad suartinti buvusius ir esamus pasieniečius bendravimui, kad pasibaigus tarnybai nebūtų užmiršti. Nes tarnyba pasienyje vistiek paliks savo pėdsaką. Ir kitas tikslas - populiarinti Pasieniečių klubą tarp Rinktinės pareigūnų ir kad pasibaigus tarnybai liktų nepamiršti visi kviečiami prisijungti prie Pasieniečių klubo Klaipėdos būrio.

Taip pat pasitarta ir apie Kaune vyksiantį Pasieniečių klubo 10-mečio minėjimą, bei preliminariai apsispręsta dėl vyksiančiųjų sąrašo.

Patikslinta, kad sekantį kartą Klubo nariai rinksis balandžio 20 d. į vasaros sezono atidarymą gamtoje.VASARIO 16-OJI KLAIPĖDOJE
2013-02-16
Klaipėda

(Būrio vadas Rolandas Smilingis)Klaipėdoje būrio nariai ir bendražygiai Atgimimo aikštėje susirinko paminėti Vasario 16-osios - Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos. Susirinko dar ir todėl, kad iškilmingoje rikuotėje žygiavo ir buvę bei esami kolegos - pasieniečiai.
EKSKURSIJA Į PINIGŲ MUZIEJŲ
2013-02-15
Vilnius

(Valdybos narė Loreta Dumbauskienė)Š. m. vasario 15 d. Pasieniečių klubo Vilniaus būrio nariai susirinko Vilniaus centre prie Pinigų muziejaus. Šis muziejus, panašiai kaip ir Pasieniečių muziejus, turi žinybinio muziejaus statusą, o jo steigėjas yra Lietuvos bankas.
Skaityti toliau...

AKTYVAUS POILSIO ENTUZIASTAI
2013-02-15
Vilnius

(Valdybos narė Loreta Dumbauskienė)2013 m. vasario 15 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM (VSAT) Vilniaus rinktinė, siekdama propaguoti bendradarbiavimą tarp VSAT struktūrinių padalinių, skatinti aktyviai sportuoti gerinant kovinį ir fizinį pasirengimą pakvietė žiemos sporto šakos – slidinėjimo entuziastus į tradicinį kasmetinį žygį slidėmis Mickūnuose. Trasų ilgis buvo skirtingas – 3, 6 ir 9 km.

Šiame žygyje dalyvavo ir keletas klubo narių – Vytautas Strolia, Pasieniečių mokyklos viršininkas ir klubo valdybos narys, Giedrius Geniušas, kiti VSAT padaliniuose dirbantys pareigūnai, kartu esantys ir klubo nariai bei nuolatinis mūsų klubo sporto žygių entuziastas Egidijus Baikštys. Jis padarė ir keletą nuotraukų iš šio žygio ir nori pasidalinti šventės įspūdžiais su Jumis.


Daugiau nuotraukų čia!

VISUOTINIS ATASKAITINIS RINKIMINIS SUSIRINKIMAS
2013-01-26
(Pasieniečių klubo valdybos informacija)© Romo Eidukevičiaus nuotr.

Š. m. sausio 26 d., šeštadienį, Vilniaus įgulos Karininkų ramovės salėje įvyko Pasieniečių klubo (toliau – klubas) narių visuotinis ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Į jį suvažiavo didžioji dalis klubo narių iš Visagino, Ignalinos, Klaipėdos, Pagėgių, Marijampolės, Kauno, Šiaulių ir Vilniaus. Išklausę klubo pirmininko pateiktos išsamios klubo ir jo valdybos veiklos ataskaitos, etikos bei revizijos komisijų pirmininkų ataskaitas, trejus metus veikusi klubo valdyba bei komisijos paskelbė pabaigę savo veiklą.


Atsižvelgdami į pastaruoju metu susiformavusią praktiką, kad pagrindiniai klubo veiklos klausimai sprendžiami visuotiniame susirinkime, klubo aktyvistai pasiūlė kai kuriuos esminius klubo įstatų pakeitimus. Jie buvo priimti vienbalsiai. Pakeitimuose numatyta, kad nuo šiol įsteigiama klubo prezidento institucija, o prezidentą renka ne valdyba (iki šiol pirminką rinkdavo valdyba), o visuotinis susirinkimas. Prezidentas automatiškai tampa ir valdybos pirmininku. Pasiūlyta ir pritarta įsteigti klubo iždininko pavaduotojo pareigas.

Pakeista ir klubo valdymo žemesnioji grandis –klubas suskirstytas į būrius, kurie veiks regioniniu principu, o didesni būriai skirstomi į grandis. Išrinkti ir būrių vadai bei jų pavaduotojai. Jais tapo: Visagino būrio vadu – Eugenijus Šepetys, pavaduotoju – Vytautas Šlaustas, Ignalinos – Algirdas Andrulionis ir atitinkamai Artūras Jatulis, Vilniaus – Vytautas Mikalauskas ir Jonas Juodka, Medininkų – Romualdas Skačkauskas ir Anatolijus Zarovskis, Marijampolės – Edmundas Pranckevičius ir Antanas Varankovas, Pagėgių – Viktoras Kazlauskas ir Darius Mažonas, Klaipėdos – Rolandas Smilingis ir Donatas Lengvinas, Rokiškio ir Pasvalio – Gintautas Marganavičius ir Vygantas Pauliukas.


Pasiečių klubo prezidentu išrinktas Algimantas Songaila. Į naująją klubo vadybą išrinkti: Artūras Čeida, Loreta Dumbauskienė, Vytautas Gečiauskas, Žydrūnas Karčiauskas, Kazimieras Luneckas, Valentinas Novikovas, Vytautas Strolia ir Vaclovas Zabarauskas.
Atnaujunta klubo etikos komisijos sudėtis, į ją išrinkti Jonas Algimantas Paužolis, Algis Balaišis, Algimantas Gelažanskas, Liudvikas Prontkelevičius ir Virgininja Veličkaitė-Kurtanidzė.
Revizijos komisijos nariais tapo: Juozas Greičius, Marytė Gečiauskienė ir Irena Plauškienė.
Klubo iždininku perrinktas Andrejus Prusakovas, jo pavaduotoja tapo Jolita Macienė.


Parengę naujos struktūros klubo dokumentų projektus, visi susirinkimo dalyviai bendrai nusifotografavo, o po oficialiosios dalies jų laukė Vilniaus įgulos Karininkų ramovės vokalinio ansamblio "Guostė" koncertas bei malonus pabendravimas prie kavos ar arbatos puodelio.


Klubo valdyba


P.s. Registruoti puslapyje Klubo nariai gali matyti daugiau nuotraukų iš Pasieniečių klubo ataskaitinio rinkiminio susirinkimo. Nuotraukas rasite pagal aukščiau pateiktą nuorodą.

Prisijungti
Prisijungimo vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Šiandien


Greitai gimtadienį švęs:
Audronius BEIŠYS
Gintaras DVARVYTIS
Kristina LAUCIUVIENĖ
Žurnalai
Paklausykite radijos
Klausykite į sveikatą!
Lietuvos radijas
Žinių radijas
PARODOS
Užkrauta per 0.16 sekundes
3,348,055 unikalūs lankytojai